Studijní konverzace s mluvníčkem

První týden v listopadu vycházejí nové studijní konverzace pro angličtinu a němčinu. Jsou určeny pro začátečníky a mírně pokročilé, dobře poslouží i maturantům. Pomohou vám získat pohotovost ve vyjadřování a správně reagovat v běžných i nouzových situacích. Knihu tvoří klasická konverzace s tematicky členěnou slovní zásobou, přehled gramatiky a mluvníček, speciální slovník vět. Takto zpracovaný studijní titul u nás vychází poprvé. Využijte při studiu jazyka tyto nové studijní konverzace!

Konverzační část obsahuje 80 tematických okruhů ve 4 barevných sekcích. Najdete zde celkem 4 000 slov, vět a frází s přepisem výslovnosti. Jednotlivé tematické sekce jsou barevně rozlišeny, texty doplňují obrázky a zajímavostí v rámečcích. Konverzace je tak velmi přehledná a čtivá. Druhou částí je stručný přehled gramatiky vhodný i pro úplné začátečníky. A konečně část třetí tvoří naše specialita, mluvníček. Jedná se o slovník 300 základních českých slov a celkem 2600 praktických vět, které určitě využijete v komunikaci i při studiu jazyka. Naleznete zde věty stylově neutrální i hovorové, základní obraty i fráze, které se běžně používají, nelze je doslova přeložit a v běžných učebnicích je nenajdete. Mluvníček vychází z velmi oblíbené publikace mluvník určené pokročilejším uživatelům. 

Studijní konverzace představují obsahově hodnotný výukový materiál nejen pro žáky, ale pro všechny věčné začátečníky či mírně pokročilé v jazyce. Díky přehledné sazbě a praktickému formátu učebnice se s knihou dobře pracuje a rádi se k ní budete vracet. Ostatně můžete posoudit sami, na webu najdete ukázkové stránky angličtiny i němčiny.

Pokud chcete patřit k prvním čtenářům, objednejte si konverzace už dnes, stačí napsat na objednavky@lingea.cz nebo objednat v našem e-shopu.