Novinka! Tematické slovníky

Na nový školní rok jsme pro vás připravili i jazykové novinky. Není snadné přijít s novým titulem, když už teď u nás najdete téměř vše, co při studiu jazyků můžete potřebovat. Proto obzvláště rádi ohlašujeme nové tematické slovníky pro angličtinu a němčinu.

Na rozdíl od běžných abecedně řazených překladových slovníků je tematický slovník členěn logicky podle jednotlivých témat. Není určen pouze k hledání jednotlivých slov a termínů, spíše uživateli nabízí možnost mít přehledně na jednom místě související slovní zásobu. Můžete se z něj systematicky učit nebo si budovat slovní zásobu jen z vybraných oblastí.

Slovník na 720 stranách obsahuje přibližně 250 témat a 21 000 slov či příkladů, všechny položky obsahují přepisy výslovnosti. Kniha je určena mírně pokročilým až pokročilým studentům, kterým umožní rozšířit si slovní zásobu nebo připravit se na jazykovou zkoušku. Podrobně rozpracovaná témata se spoustou užitečných slovních spojení ocení uživatelé napříč různými obory i v praxi.

Na kvalitě sazby jsme si dali velmi záležet, protože každému jde cizí jazyk více do hlavy, když ho učení baví a když jsou výukové materiály zajímavé. Výsledkem je kniha, která je nejen obsahově hodnotná, ale také maximálně přehledná a čtivá. Jednotlivé tematické sekce jsou barevně rozlišeny, texty doplňují stovky obrázků a zajímavostí v rámečcích, takže je radost knihou i jen tak listovat. Ostatně přesvědčte se sami, podívejte se na ukázkové stránky!

Tematický slovník angličtinaTematický slovník němčina

 Tematický slovník angličtinaTematický slovník angličtinaTematický slovník němčinaTematický slovník němčina

Věříme, že vás tematické slovníky zaujmou a budete se k nim rádi vracet.