Česko-německý školní mluvník

Česko-německý školní mluvník

Školní mluvník navazuje na oblíbený mluvník všeobecný, svým pojetím je přizpůsobený spíše začátečníkům a mírně pokročilým. Obsahuje abecedně řazená klíčová slova, v každém hesle pak množství praktických frází obsahujících dané slovo. U všech vět je doplněna výslovnost. Určitě oceníte praktický formát a přehlednou třísloupcovou sazbu. Kniha je určena zejména žákům základních a středních škol.

ISBN: 978-80-7508-329-6
vazba: měkká, lepená vazba, mřížkové lamino
EAN: 9788075083296
formát: 165 x 234 mm
stran: 240
hmotnost: 408 g
vydání: 25. 9. 2017
Obsah
  • 1 100 abecedně řazených klíčových slov s překlady
  • 8 500 užitečných vět, obratů a idiomů
  • přepis výslovnosti
  • praktické poznámky a informace v rámečcích
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Školní mluvník s výslovností navazuje na oblíbený mluvník všeobecný. Jedná se o slovník německých vět. Obsahuje abecedně řazená klíčová slova, v každém hesle pak množství praktických vět obsahujících dané slovo. U všech vět je navíc doplněna německá výslovnost. Určitě oceníte praktický studijní formát a přehlednou třísloupcovou sazbu. Kniha je určena zejména žákům základních a středních škol, začátečníkům i mírně pokročilým.

Slovník vět žákům pomůže vyjadřovat se v němčině pohotově a správně. Naučí se používat vhodné překlady slov odpovídající daným situacím. Díky mluvníku si osvojí překlady běžných obratů a vazeb, vyvarují se nesprávných doslovných překladů a získají jistotu ve vyjadřování. Navíc si rozšíří znalosti německých idiomů, frází a slovních spojení.