Aktuální nabídka – on-line licence pro jeden jazyk zdarma

Navštivte stránky slovniky.lingea.cz a vyzkoušejte si s dětmi praktický slovník. Poslechněte si vzorovou výslovnost, nahlédněte do konverzačních frází a zopakujte gramatiku. Doporučujeme také vložené okruhy slov, k dispozici máte přes 100 témat z řady oblastí (zvířata, jídlo, oblékání, rodina, sport, počasí, počítač...).  Podívejte se na přehled tematických okruhů.

Využijte možnost získat pro školu zdarma pro jeden vybraný jazyk také rozšířenou on-line verzi licence STUDY. Obsahuje kromě praktického slovníku navíc podrobnější gramatiku, konverzaci a dva speciální tituly, mluvník a slovník slangu. Například pro angličtinu se jedná o tyto části: slovník, mluvník, gramatika, konverzace a slovník slangu. Každý učitel i žák ve škole může vše plně využívat na jakémkoliv zařízení.

Jak získat licenci STUDY zdarma?

  • Napište na skoly@lingea.cz, o který jazyk máte zájem. Vybírat můžete ze světových jazyků: angličtina, ruština, němčina, francouzština, španělština nebo italština. Uveďte adresu školy a upřesněte prosím i přibližný počet počítačů, na kterých budete slovník využívat.
  • Vystavte ve škole plakát Lingea. Licence platí po dobu vystavení plakátu, jeho náhled vidíte dole na této stránce. Plakát bude ve formátu A1, dodá jej do školy náš obchodní zástupce nebo jej doručíme poštou. Měli byste jej obdržet do 14 dní od přihlášení do akce. Škola se zavazuje plakát umístit ve škole na veřejném, dobře viditelném místě. Nejlépe ve vestibulu, na hlavních chodbách nebo v jazykové učebně.
  • Pošlete e-mailem fotografii s umístěným plakátem. Není nutné, aby byla fotografie v tiskové kvalitě.
  • Získejte multilicenci zdarma na vybraný jazyk pro celou školu. Pokyny pro zprovoznění obdržíte e-mailem přibližně do týdne od odeslání fotografie. Škola dostane přihlašovací jméno a heslo, prostřednictvím kterých bude mít dostupnou licenci STUDY. Není třeba nic instalovat!

Shrnutí

Volně přístupné praktické slovníky na stránce slovniky.lingea.cz můžete používat kdekoli a bez registrace. Další materiály licence STUDY budou dostupné pouze po přihlášení. Přístupové údaje získá škola do týdne od odeslání fotografie s plakátem. Akce nezavazuje školu k žádnému dalšímu nákupu a má právo se kdykoli z akce odhlásit.

V případě, že společnost Lingea zjistí, že plakát v prostorách školy umístěn není nebo je umístěn na místě těžko dostupném, má právo multilicenci odebrat. Lingea si také vyhrazuje nárok na možnost obměny plakátu kdykoli v průběhu trvání používání licence zdarma. Výměnu plakátu zajistí vždy po domluvě s vedením školy na svoje náklady.

Rádi podáme bližší informace, napište nám na skoly@lingea.cz nebo volejte 541 233 160.