Jiný slovník už hledat nebudete

ON-LINE I OFF-LINE SLOVNÍKY

Slovník je jedním z nejdůležitějších nástrojů během studia i při práci. S dobrým slovníkem si ověříte přesný význam, naučíte se nová slovíčka, ale také lépe porozumíte odbornému i hovorovému textu.

Jaký slovník vybrat?

Vybírat dnes můžete z celé řady knižních i elektronických slovníků. Při výběru buďte opatrní a podívejte se, kdo a kdy slovník vytvořil. Knižní slovníky postupně zastarávají a volně dostupné internetové slovníky můžou vznikat i skenováním starých knižních vydání. Takový slovník není moc spolehlivý a může se stát zdrojem nedorozumění nebo problémů. Lingea je jedna z mála firem ve střední Evropě, která slovníky neustále vyvíjí a aktualizuje.

Používáte slovník efektivně? 

Práce se slovníkem na počítači je pohodlnější a rychlejší. Slovník můžete snadno aktualizovat, nezabírá místo v knihovně a umí přehrát výslovnost. Ale co kdyby vám nabízel ještě další možnosti? 

→ Žádné opisování nebo kopírování –⁠ na jakékoli slovo stačí najet kurzorem myši a hned se zobrazí překlad. 

→ Nemusíte přepínat směr překladu, aplikace to dělá automaticky. 

→ Můžete vytvořit a používat svůj vlastní uživatelský slovník.

Stáhněte si Lexicon 7 Platinum nebo některý z odborných slovníků v plné verzi na 30 dnů úplně zdarma. Pokud by slovník Platinum vyšel knižně, měl by přes 4 000 stran formátu A4.

CHCI VYZKOUŠET LEXICON 7

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se školních licencí, napište nám e-mail na skoly@lingea.cz. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Na nákup u nás můžete získat slevu 15 %. Stačí se registrovat na https://account.lingea.com a přihlásit se ke svému účtu. Sleva pro registrované zákazníky platí na celý sortiment Lingea a nelze ji kombinovat s dalšími slevami. Pokud máte zájem o nákup více slovníků Lexicon 7, kontaktujte nás na mailu skoly@lingea.cz. Školám nabízíme zvýhodněné EDU licence, uživatelům předchozí verze Lexicon 5 nabízíme ještě výhodnější upgrade ceny.