Nové knihy pro ZŠ a SŠ

Rádi bychom Vám prostřednictvím dvou balíčků představili novinky, které jsme pro děti i starší žáky vydali.

knihy pro 1. stupeň ZŠ   historické a zeměpisné atlasy a komiksy

Čím jsou knihy zajímavé?

 • obsahují aktuální informace a pozoruhodné souvislosti,
 • poutavě zpracovaný obrazový obsah lze použít přímo ve výuce, 
 • mohou být vhodným dárkem nebo odměnou pro dobré žáky,
 • v rámci této akce platné do 31. 1. 2023 knihy nabízíme se slevou 25 %, na jeden celý balíček můžete získat dokonce slevu 40 %.


Balíček OBJEVUJ obsahuje knihy pro děti do 12 let

Jedná se o obrázkové knížky, které děti skutečně zaujmou. Například v řadě Objevuj! jsou zajímavé kvízy a nejnovější informace z řady oborů, v řadě Koloběhy zase netradiční souvislosti a fakta k přemýšlení. Knihy využijete také v rámci projektového vyučování nebo ve školní knihovně.

Do balíčku jsme pro vás vybrali těchto 16 knih:

Koloběh vody Koloběh životaJídloObjevuj a poznávej! Horniny a minerályObjevuj a poznávej! Dinosauři a prehistorický životObjevuj a poznávej! Hvězdy a planetyObjevuj! Velké kočkyObjevuj! Lidské těloObjevuj! Velké kočkyObjevuj! HradyObjevuj! KódováníObjevuj! TechnikaObjevuj! Vesmírné objevy Objevuj! Klimatická změnaObjevuj! Velké kočkyPočasí

Hodnota 16 knih je 4 394 Kč, v balíčku OBJEVUJ je pořídíte jen za 2 636 Kč.


Balíček ATLASY nabízí knihy pro starší děti a středoškoláky

Sada atlasů přibližuje podrobně jednotlivá historická období, události nebo země. Vše je zachyceno velmi podrobně, přehledně, precizně. Mapy a poutavá infografika v historických atlasech oživí hodiny dějepisu; probíranou látku zatraktivníte též prostřednictvím komiksů o historických osobnostech a objevitelích. 

Do balíčku jsme pro vás vybrali těchto 23 knih:

Atlas Atlas Atlas Atlas Atlas Atlas Atlas Atlas Atlas Atlas Atlas Na více než 100 mapách můžete sledovat celé dějiny od prvních osadníků a původních obyvatel přes získání nezávislosti, rozšiřování území, občanskou válku, obě světové války až po současnost. Dozvíte se také, na jakých základech je postavena síla USA a jak se jim podařilo stát se světovou supervelmocí. Atlas Atlas Atlas Atlas Současný svět je velmi propojený, přitom však rozhodně není homogenní. Rozdělení bohatství a zapojení zemí do procesů globalizace je velmi nerovnoměrné, a to většinou v důsledku historického vývoje. Atlas nahlíží na současnou globalizaci i pozice států a oblastí z mnoha úhlů pohledu a vše názorně ukazuje na mapách a v grafech Migrace je téma, které dnes vzbuzuje mnoho emocí. Přestože naše země stojí stranou hlavních migračních proudů, je užitečné se seznámit s tím, co pohání migraci v různých částech světa a jakých podob migrace nabývá v Evropě, USA, Kanadě, Mexiku, na Blízkém východě, v Turecku, Číně, Indii a v Jihovýchodní Asii. komiks komiks komiks komiks komiks 

Hodnota 23 knih je  8 886 Kč, v balíčku ATLASY je pořídíte jen za  5 332 Kč.

Podrobnosti o knihách se dočtete po kliknutí na jejich obálku. Celou edici knih pro děti popisuje podrobně také katalog.


Balíček nebo jen vybrané knihy můžete výhodně objednat pomocí e-mailu skoly@lingea.cz nebo telefonicky na čísle 541 233 160 nebo 727 870 566. Uveďte prosím své jméno, doručovací adresu a telefon a my se o vše postaráme. U objednávek nad 1 000 Kč je poštovné zdarma.

Jsme si vědomi, že Váš čas je vzácný, ale uvítali bychom jakoukoliv zpětnou vazbu – vnímáte tyto tituly jako přínosné pro výuku, bylo by vhodné nabídnout knihy i přímo žákům? Měli byste zájem vyzkoušet slovníky na počítači?

Těšíme se na případnou spolupráci.

Vaše Lingea