Jsme on-line +420 541 233 160

Marketingové příručky pro školy ekonomického zaměření

Vážení učitelé!

Představujeme Vám nové knihy o moderním marketingu, osobním rozvoji, měkkých dovednostech nebo práci s daty, která jsou dnes alfou a omegou managementu každé firmy.

Knihy jsou určené Vám, Vašim žákům i začínajícím zaměstnancům. Jsou plné praktických návodů a příkladů z reálného prostředí obchodu a marketingu. Díky nim si žáci osvojí měkké dovednosti a připraví se na kariérní směřování a také postupy, jak žádat o novou práci.

Objednejte si knihy jako vzorky zdarma, doručíme Vám je na školní adresu. Knihy odveze obchodní zástupce, který přijede do školy vyzvednou zápůjčku. Neplatíte tedy žádné poštovné ani zpětnou zásilku. V případě, že o některé knihy projevíte zájem, můžete je pro sebe nebo pro školu zakoupit se slevou 30 % z běžné prodejní ceny. Pokud objednáte více než 10 kusů knih, nabízíme množstevní slevu 40 %.

V případě dotazů a objednávek nás kontaktujte na e-mailu skoly@lingea.cz nebo volejte 541 233 160.

Příručky podporující kariérní růst.

                                                          

Digitální marketing jasně a přehledně.

Výrazně prakticky zaměřené publikace pomůžou čtenáři pochopit marketingové koncepty a nástroje a aplikovat je do praxe.

                                                          

    Osobní vzdělávání s edicí Vstříc úspěchu.

Celosvětově populární edice 10 srozumitelných a inspirativních příruček nejen pro začínající manažery a lídry připraví čtenáře na cestu k úspěchu.

                                             

                                             


Podrobnosti o knihách a ukázkové stránky se zobrazí po kliknutí na jejich obálky. Ceny zobrazené u náhledů obálek jsou sníženy o 30% slevu pro školy a jsou nejnižší za posledních 30 dní.

V případě dotazů a objednávek nás kontaktujte na e-mailu skoly@lingea.cz nebo volejte 541 233 160.