Česko-slovinská konverzace, 2. vydání

Česko-slovinská konverzace, 2. vydání

Nové vydání konverzace slovinštiny. Pomůže vám domluvit se v běžných i nečekaných situacích, určitě využijete také oboustranný slovníček a základní informace o zemi. Slovinsko je víc než jen tranzitní stát na cestě k Jadranskému pobřeží. To svoje si zde najdou milovníci relaxace, lázní, horské turistiky, vodních i adrenalinových sportů. 

ISBN: 978-80-7508-295-4
vazba: lepená, měkké lamino, zaoblené rohy
EAN: 9788075082954
formát: 95 x 140 mm
stran: 320
hmotnost: 164 g
edice: 2, 2018
vydání: 30. 4. 2018
ebook kód: EPCCZSI2
Obsah
  • 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech
  • 6 000 hesel ve slovníku (pouze v knize)
  • Přepis výslovnosti všech frází, doporučení a upozornění
  • 19 stran gramatiky, 9 stran praktických informací o zemi
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Doporučujeme
Podrobné informace

Aktuální slovinská konverzace se slovníkem a gramatikou. Pomůže vám domluvit se v běžných i nečekaných situacích, určitě využijete základní informace o Slovinsku. Slovinsko je víc než jen tranzitní stát na cestě k Jadranskému pobřeží. To svoje si zde najdou milovníci relaxace, lázní, horské turistiky, vodních a adrenalinových sportů i lyžování. Zkrátka nepřijdou ani milovníci gastronomie.

Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), pasová kontrola, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Najdete v ní klasické fráze vhodné na cesty, ale také nejnovější slovní zásobu z oblasti internetu a digitálních technologií.

Užitečnou přílohou je oboustranný slovinský slovník, přehled gramatiky, praktické tipy na cesty a zajímavosti o zemi.