Slovinština slovníček

Slovinština slovníček

Přehledný slovinsko-český a česko-slovinský kapesní slovník, v kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné slovinštiny. Slovníček oceníte na cestách po Slovinsku i při studiu tohoto jazyka. Pomůže vám domluvit se v běžných situacích. Slovníček má příjemné kulaté rožky.

ISBN: 978-80-7508-272-5
vazba: měkká, lepená vazba, zaoblené rohy
EAN: 9788075082725
formát: 85 x 118 mm
stran: 640
hmotnost: 206 g
edice: 1, 2018
vydání: 5. 5. 2018
Obsah
  • 30 000 hesel
  • Současná slovní zásoba
  • Předložkové vazby a praktické příklady
  • Ideální na cesty i ke studiu slovinštiny
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Aktuální původní slovinsko-český a česko-slovinský kapesní slovník, ve kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné slovinštiny. Oceníte ho nejen na cestách a při práci, ale i při studiu jazyka ve škole nebo v jazykovém kurzu. Pomůže vám domluvit se v běžných situacích.

Hesla, významy i překlady jsme vybírali tak, abyste ve slovníku našli nejčastěji užívaná slova a obraty, a to jak ze spisovného, tak i z hovorového jazyka. Aby se vám se slovníkem pracovalo co nejlépe, přidali jsme k heslům kromě samotných překladů další doplňující informace. Upřesňující poznámky a stylové příznaky vám pomohou vybrat nejvhodnější překlad. Množství ustálených obratů, příkladů a vazeb vám zase napoví, jak slovo nebo spojení nejlépe užít ve větě.

Věříme, že vám slovník bude užitečným pomocníkem.