Španělsko-český česko-španělský kapesní slovník

Španělsko-český česko-španělský kapesní slovník

Starší vydání za sníženou cenu. Slovník obsahuje slovní zásobu, kterou skutečně můžete ve studiu jazyka i v běžném životě použít. V přílohách najdete přehled gramatiky a konverzační fráze. Díky kapesním rozměrům se slovník hodí na cesty i do aktovky. Pokud potřebujete větší nebo výraznější písmo, vyberte si u nás ze španělských slovníků většího formátu.

ISBN: 978-80-8747-139-5
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788087471395
formát: 85 x 118 mm
stran: 800
hmotnost: 264 g
edice: 3
vydání: 16. 4. 2012
Obsah
  • 35 000 hesel
  • 43 000 významů
  • 3 000 frází
  • Konverzace a fráze
  • Přehled gramatiky
  • Jednotky a míry
  • Orientační mapky
  • Důležité adresy a telefony
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Slovník patří k nejrozsáhlejším kapesním slovníkům u nás. Hesla jsou vybrána a zpracována tak, aby obsahovala slovní zásobu, kterou skutečně můžete v běžném životě použít.

Aby se se slovníkem pracovalo co nejlépe, obsahují hesla kromě samotných překladů i další doplňující informace. Upřesňující poznámky a stylové příznaky pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Ustálené obraty, příklady a vazby zase napoví, jak slovo nebo slovní spojení nejlépe užít ve větě.

V přílohách najdete kromě přehledu gramatiky i několik desítek stran konverzačních obratů z mnoha různých oblastí. Na cestách určitě oceníte tematické okruhy zaměřené na cestování autem, hromadnou dopravou či letadlem, hledání ubytování, vyplňování dotazníků nebo třeba časté veřejné nápisy. Na obálce je kromě orientačních mapek pro příslušné země i mnoho dalších užitečných informací – kontakty na české ambasády v zahraničí, krizová telefonní čísla v různých zemích atd.

V tomto španělském kapesním slovníku s konverzací a gramatikou tak máte k dispozici v podstatě vše, co potřebujete pro běžnou komunikaci ve španělštině.

Pokud potřebujete obsáhlejší slovní zásobu, doporučujeme praktický španělský slovník zhruba dvojnásobného rozsahu. Profesionálním překladatelům nabídneme španělské slovníky v elektronické podobě, ve formě aplikací na PC nebo on-line licencí.