Komplet španělština: mluvník a slang

Komplet španělština: mluvník a slang

Komplet španělských titulů pro pokročilejší uživatele je zaměřený na vylepšení konverzačních schopností a porozumění hovorovému jazyku. Knihy v kompletu můžete objednat za zvýhodněnou cenu. 

vazba: měkká, lepená vazba, mřížkové lamino
formát: 115 x 165 mm
stran: 592+176
hmotnost: 626 g
Obsah
  • Mluvník: 1 500 klíčových slov z běžné slovní zásoby, 16 000 vět a konverzačních obratů, studijní poznámky.
  • Slang: 12 000 slangových a hovorových výrazů, přehled jmen, přehled zkratek na internetu a v SMS.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Akční nabídka: balíček španělských titulů pro pokročilejší uživatele zaměřený na vylepšení konverzačních schopností a porozumění hovorovému jazyku. Komplet můžete objednat za zvýhodněnou cenu.

mluvníkŠpanělský mluvník v sobě spojuje výhody slovníku a konverzace. Jedná se o slovník španělských vět. Obsahuje abecedně řazená slova, u každého běžně používané věty obsahující dané klíčové slovo. Často se jedná o obraty a fráze, které nelze doslovně přeložit. Zpestřením jsou zajímavosti v rámečcích. K dobré čitelnosti knihy přispívá i moderní sazba a výrazný dvoubarevný tisk. 

slangSlovník slangu nabízí přehled obratů současné hovorové španělštiny. Těžištěm slovníku je běžně užívaný slang na internetu, ve filmech, tisku a médiích. Zde se nejčastěji setkáte s obraty, které ve všeobecném slovníku často nenajdete. Ve slovníku slangu jsou i výrazy, které užívá starší generace nebo které se vyskytují v knihách. Speciální přílohou je přehled jmen a zkratek používaných na internetu a při psaní SMS.