Španělština slovníček

Španělština slovníček

Kapesní španělsko-český a česko-španělský slovník, v kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné španělštiny a přehled nepravidelných sloves. Slovníček oceníte na cestách i při studiu španělštiny. Kniha má příjemné kulaté rožky. 

ISBN: 978-80-7508-278-7
vazba: měkká, lepená vazba, zaoblené rohy
EAN: 9788075082787
formát: 85 x 118 mm
stran: 640
hmotnost: 202 g
edice: 2
vydání: 10. 5. 2017
Obsah
  • 30 000 hesel, současná slovní zásoba
  • Předložkové vazby a praktické příklady
  • Přehled nepravidelných sloves
  • Ideální na cesty i ke studiu
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Kapesní oboustranný španělský slovník, ve kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné španělštiny. Oceníte ho nejen na cestách a při práci, ale i při studiu jazyka ve škole nebo jazykovém kurzu. Pomůže Vám domluvit se a poradit si v každodenních situacích, přesněji se vyjadřovat a lépe komunikovat.

Hesla i překlady jsme pečlivě vybírali tak, abyste ve slovníku našli nejčastěji užívaná slova a obraty, a to jak spisovné (včetně hovorových), tak i nespisovné. Vycházeli jsme při tom z nejnovějších španělských výkladových slovníků (Diccionario de la Real Academia Española, Diccionario de Salamanca, Clave, Gran Diccionario de Uso del Español Actual aj.). Místo mnohých, dnes již zcela nepoužívaných či zastaralých výrazů vám náš slovník nabízí naopak množství nových pojmů a termínů rozšířených v poslední době.

Aby se se slovníkem pracovalo co nejlépe, přidali jsme k heslům kromě samotných překladů další doplňkové informace. Upřesňující poznámky a stylové příznaky pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Množství ustálených obratů, příkladů a vazeb zase napoví, jak slovo nebo spojení nejlépe užít ve větě.

Věříme, že Vám slovníček španělštiny bude užitečným pomocníkem.