Francouzská Riviéra

Francouzská Riviéra

výprodej

Průvodce za zvýhodněnou cenu 99 Kč. Provede vás historií regionu a zavede vás na ta nejvýznamnější místa, která lze v oblasti rozprostírající se od Cannes k Mentonu navštívit. Můžete si odpočinout na některé z pláží Azurového pobřeží, poznávat rozmanitou přírodu nebo navštívit historická centra v Nice, Cannes či Saint-Tropez.

ISBN: 978-80-87471-98-2
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788087471982
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 180 g
edice: 1, 2013
vydání: 1. 1. 2013
ebook format: epub
ebook kód: 9788087819197
Obsah
  • Vyberte si z palety zajímavých míst na Francouzské Riviéře: vesnice v kopcích, malebné pláže, muzea a galerie.
  • Můžete využít široké nabídky vodních sportů nebo vyrazit na trh, navštívit vinařství a ochutnat růžová vína.
  • Oblast kdysi oblíbená aristokracií, vyhledávaná filmaři, svými barvami a světlem inspirující Van Gogha i Renoira.
  • Doporučení a rady odborníků: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Průvodce vás provede její historií a zavede vás na ta nejvýznamnější místa, která lze v oblasti rozprostírající se od Cannes k Mentonu navštívit. Můžete si odpočinout na některé z pláží Azurového pobřeží, poznávat rozmanitou přírodu nebo navštívit historická centra v Nice, Cannes či Saint-Tropez.

Vyberte si některou z restaurací uvedených v našem seznamu a oceňte tradiční kulinářské umění, které je silně ovlivněno italskou kuchyní. Průvodce nabízí také mnoho tipů na ubytování ve všech destinacích, seznámí vás s kulturou a životním stylem na jihu Francie a důkladně vás připraví na cestu. Součástí publikace je mapa celé francouzské Riviéry a vybraných měst.

Francouzská Riviéra, Azurové pobřeží, jih Francie - ať už této oblasti říkáte jakkoliv, již po více než sto let představuje jednu z nejidyličtějších turistických destinací. Mnoho o ní bylo napsáno i řečeno, její podoba byla zachycena štětcem malířů i objektivy fotografů. Lesk, šarm a bohatství riviéry jsou přinejmenším srovnatelné s jakýmkoliv jiným vyhlášeným pobřežím.