Francouzská Riviéra

Francouzská Riviéra

výprodej

Průvodce za zvýhodněnou cenu 99 Kč. Provede vás historií regionu a zavede vás na ta nejvýznamnější místa v oblasti rozprostírající se od Cannes k Mentonu. Můžete si odpočinout na některé z pláží Azurového pobřeží, poznávat rozmanitou přírodu nebo navštívit historická centra v Nice, Cannes či Saint-Tropez.

ISBN: 978-80-87471-98-2
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788087471982
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 180 g
edice: 1
vydání: 1. 1. 2013
ebook format: epub
ebook kód: 9788087819197
Obsah
  • Vyberte si z palety zajímavých míst na Riviéře: vesnice v kopcích, malebné pláže, muzea a galerie.
  • Můžete využít široké nabídky vodních sportů nebo vyrazit na trh, navštívit vinařství a ochutnat růžová vína.
  • Doporučení a rady odborníků: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat.
  • Mapky na klopách obálky: Francouzská Riviéra, Monako, centra měst Cannes a Nice.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Francouzská Riviéra, Azurové pobřeží, jih Francie - ať už této oblasti říkáte jakkoliv, již po více než sto let představuje jednu z nejidyličtějších turistických destinací. Mnoho o ní bylo napsáno i řečeno, její podoba byla zachycena objektivy fotografů a štětcem malířů, svými barvami a světlem inspirovala Van Gogha a Renoira.

V úvodu průvodce najdete TOP 10 zajímavostí a itinerář pro ideální sedmidenní výlet po Riviéře. Dále popisuje jednotlivé oblasti geograficky: Nice, cesty Corniches, Monako, Cannes, Massif de Ésterel, Cote de Maures. Zavede vás na ta nejvýznamnější místa, která lze v oblasti rozprostírající se od Cannes k Mentonu navštívit. Můžete si odpočinout na některé z pláží Azurového pobřeží, poznávat rozmanitou přírodu nebo navštívit historická centra v Nice, Cannes či Saint-Tropez.

Vyberte si některou z restaurací uvedených v našem seznamu a oceňte tradiční kulinářské umění, které je silně ovlivněno italskou kuchyní. Průvodce nabízí také mnoho tipů na ubytování, seznámí vás s kulturou a životním stylem na jihu Francie a důkladně vás připraví na cestu. Nechybí pozvánky na letní festivaly a pravidelné divadelní a kulturní akce.

Kniha obsahuje i malý slovníček, který pomůže s objednáním jídla v restauraci. Hodit se budou i mapky, které najdete na klopách obálky:  Francouzská Riviéra, Monako, centrum měst Cannes a Nice. 

Pokud se chcete vyznat v francouzských nápisech nebo být vybaveni na nouzové situace, přibalte si do kufru naši francouzskou konverzaci. U všech vět je uveden přepis výslovnosti.