Krakov - 3. vydání

Krakov - 3. vydání

Nové vydáné oblíbeného průvodce Krakovem. Navštivte slavná místa prodchnutá historií, vyberte si z nabídky zábavy a poznejte místní atmosféru. Ať už sem přijedete z jakéhokoli důvodu, rozhodně si z Krakova odvezete celou řadu nezapomenutelných zážitků. Průvodce je doplněn množstvím poutavých fotografií a praktických informací pro cestovatele. Obsahuje také výlety do okolí.

ISBN: 978-80-7508-431-6
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075084316
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 178 g
edice: 3
vydání: 20. 2. 2019
Obsah
  • Popis nejzajímavějších památek, TOP 10 zajímavostí a ideální den v Krakově.
  • Mapky na klopách: Krakovská předměstí, Krakov, Staré Město, Kaziměř.
  • Výlety do okolí: solné doly ve Věličce, Osvětim, Tarnov, Tatry, Zakopané.
  • Jak naložit s volným časem: přehled kulturních událostí i tipy pro milovníky přírody a sportovní nadšence.
  • Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Krakov je bezesporu nejvýznamnějším kulturním a historickým městem Polska. Velkolepé sídlo polských panovníků rozkládající se na wawelském návrší uchvacovalo návštěvníky již v dobách svého založení roku 1000 n. l. Neuvěřitelně zachované Staré Město je zaneseno na seznamu světového dědictví UNESCO. Zdejší muzea a galerie patří k těm nejlepším v celém Polsku a na špici pomyslného žebříčku se Krakov nachází, i co se týče klubové scény a nočního vyžití. Není tedy překvapením, že město každoročně navštíví na sedm milionů turistů.

Krakov a jeho okolí je neuvěřitelnou směsicí starého a nového světa, plnou památek na dávné tragédie i překypující bezstarostnou lehkostí dnešních dnů. Ať už sem přijedete z jakéhokoli důvodu, rozhodně si z Krakova odvezete celou řadu nezapomenutelných zážitků. Náš průvodce nabídne ta nejzajímavější místa, která byste neměli minout.