Malajsie - 2. vydání

Malajsie - 2. vydání

Kapesní průvodce po Malajsii vám představí ta nejzajímavější místa z celé země. Nabídne také praktické tipy z oblasti cestování, ubytování, stravování i pár slovíček a frází, které využijete v restauraci nebo v hotelu.

ISBN: 978-80-7508-475-0
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075084750
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 180 g
edice: 2
vydání: 11. 11. 2019
Obsah
  • Na klopách obálky mapy Malajsie, Sawarak a Sabah, Kuala Lumpur a Melaka.
  • TOP 10 zajímavosti, ideální výlet po Malajsii.
  • Tipy pro volný čas. Kalendář akcí.
  • Seznam hotelů a restaurací. Praktické rady na cesty.
  • Několik užitečných slovíček a frází v malajštině.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Turistický průvodce po Malajsii nabízí přehled toho nejzajímavějšího z celé země. Přehledný text je doplněn množstvím poutavých fotografií. S orientací v zemi vám pomohou mapky, které najdete na klopách obálky.

Malajsie leží v samotném srdci jihovýchodní Asie. Ať už jste ubytováni v některém z plážových letovisek, nebo v centru města, do přírody to není nikdy daleko. I v moderním Kuala Lumpuru najdete rezervace staré více než sto let.

Malajsie kráčí rázným krokem vstříc moderní době, nadále však zůstává kulturně a historicky bohatou zemí. Písčité pláže, široké řeky, hluboké lesy, ale i do nebe se tyčící mrakodrapy a moderní dálnice – nejen díky tomu předčí Malajsie očekávání řady návštěvníků.

Na cestách se vám budou hodit turistické rady z oblasti ubytování, stravování i pobytu obecně. Využijete určitě i několik slovíček a frází v malajštině. Zájemcům o malajštinu nabízíme podrobnější publikaci Jihovýchodní Asie 2 - jazykový průvodce