Malajsie

Malajsie

výprodej

Kapesní průvodce po Malajsii za zvýhodněnou cenu představí to nejzajímavější z celé země. Na cestách se vám budou hodit turistické rady z oblasti ubytování, stravování i pobytu obecně. Využijete určitě i několik slovíček a frází v malajštině.

ISBN: 978-80-87819-10-4
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788087819104
formát: 105 x 144 mm
stran: 192
hmotnost: 190 g
edice: 1
vydání: 3. 1. 2013
ebook format: epub
ebook kód: 9788087819265
Obsah
  • Na klopách obálky mapy Malajsie, Sawarak a Sabah, Kuala Lumpur a Melaka.
  • Hlavní zajímavosti země. Tipy pro volný čas.
  • Seznam hotelů a restaurací. Praktické rady na cesty.
  • Několik užitečných slovíček a frází v malajštině
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Turistický průvodce po Malajsii nabízí přehled toho nejzajímavějšího z celé země. Přehledný text je doplněn množstvím poutavých fotografií. Díky praktickému formátu lze průvodce pohodlně nosit v kapse.

Malajsie leží v samotném srdci jihovýchodní Asie. Ať už jste ubytováni v některém z plážových letovisek, nebo v centru města, do přírody to není nikdy daleko. I v moderním Kuala Lumpuru najdete rezervace staré více než sto let. Malajsie kráčí rázným krokem vstříc moderní době, nadále však zůstává kulturně a historicky bohatou zemí. Písčité pláže, široké řeky, hluboké lesy, ale i do nebe se tyčící mrakodrapy a moderní dálnice – nejen díky tomu předčí Malajsie očekávání řady návštěvníků.

Na cestách se vám budou hodit turistické rady z oblasti ubytování, stravování i pobytu obecně. Využijete určitě i několik slovíček a frází v malajštině. Zájemcům o malajštinu nabízíme podrobnější publikaci Jihovýchodní Asie 2 - jazykový průvodce.