Malajsie

Malajsie

Malajsie kráčí rázným krokem vstříc moderní době. Dopředu ji táhne moderní a pružná ekonomika, nadále však zůstává kulturně a historicky bohatou zemí. Písčité pláže, široké řeky, hluboké lesy, ale i do nebe se tyčící mrakodrapy a široké dálnice – nejen díky tomu předčí Malajsie očekávání řady návštěvníků. Náš průvodce vám představí ta nejzajímavější místa a nabídne také tipy pro volný čas.

ISBN: 978-80-87819-10-4
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788087819104
formát: 105 x 144 mm
stran: 192
hmotnost: 190 g
edice: 1, 2013
vydání: 1. 1. 2013
ebook format: epub
ebook kód: 9788087819265
Obsah
  • Mapa Malajsie
  • Co byste měli vidět. Tipy, jak trávit volný čas.
  • Seznam hotelů a restaurací. Praktické rady na cesty.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Turistický průvodce je příjemný do ruky a nabitý aktuálními informacemi. Přehledný text je doplněn množstvím poutavých fotografií. Kniha je tak skutečnou inspirací na cesty. Díky praktickému formátu lze průvodce pohodlně nosit v kapse.

Malajsie leží v samotném srdci jihovýchodní Asie. Jedná se o zemi s rozlohou podobnou Japonsku, ve které dnes žije více než 26 milionů obyvatel. Ať už jste ubytováni v některém z plážových letovisek, nebo v centru města, do přírody to není nikdy daleko. I v moderním Kuala Lumpuru najdete rezervace staré více než sto let.

Malajsie kráčí rázným krokem vstříc moderní době. Dopředu ji táhne moderní a pružná ekonomika, nadále však zůstává kulturně a historicky bohatou zemí. Písčité pláže, široké řeky, hluboké lesy, ale i do nebe se tyčící mrakodrapy a široké dálnice – nejen díky tomu předčí Malajsie očekávání řady návštěvníků.