Mallorca (ebook)

Mallorca (ebook)

Jen jako e-book.  Turistický průvodce představí to nejzajímavější. Stovky kilometrů pobřeží s bělostnými plážemi, pulzující hlavní město, nepředstavitelných 300 slunečných dní v roce, to vše činí z ostrova ideální destinaci na letní dovolenou.

ISBN: 978-80-87819-44-9
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788087819449
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 180 g
edice: 1
vydání: 1. 1. 2014
ebook format: epub
ebook kód: 9788087819494
Obsah
  • Mapa ostrova
  • Co byste měli vidět. Tipy, jak trávit volný čas, praktické rady na cesty
  • Seznam hotelů a restaurací
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Mallorca může být směle považována za ideální místo ke strávení dovolené. Svou krásou učarovala miliónům turistů, kteří se sem každoročně rádi vracejí. Temně modré i tyrkysové vody Středozemního moře, stovky kilometrů pobřeží s bělostnými písečnými plážemi a tajemnými zátokami, pulzující hlavní město, nepředstavitelných 300 slunečných dní v roce a bohatá nabídka ubytování společně se snadnou leteckou dopravou na ostrov tak činí z Mallorky jeden z nejkrásnějších koutů země.

Krajina na ostrově je rozmanitá. Působivé útesy pohoří Serra de Tramuntana, jež je zařazeno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO, obepínají západní pobřeží od Andartxu po Cap de Formentor. Jediný pohled na zdejší strmé pobřežní srázy s překrásnými zátokami a starobylými vesničkami vám doslova vyrazí dech.

Průvodce nabízí to nejzajímavější z celého ostrova.