New York

New York

Starší vydání průvodce za sníženou cenu. Jen málo míst v USA nabízí tolik atrakcí jako New York. Ať prahnete po jakékoli formě zábavy, tady ji najdete. Středem zájmu většiny turistů zůstává Manhattan. Průvodce je doplněn množstvím poutavých fotografií a praktických informací pro cestovatele.

ISBN: 978-80-87819-46-3
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788087819463
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 180 g
edice: 1
vydání: 1. 1. 2014
ebook format: epub
ebook kód: 9788087819517
Obsah
  • Mapa New Yorku.
  • Co byste měli vidět. Největší zajímavosti. Tipy, jak trávit volný čas.
  • Praktické rady na cesty. Seznam hotelů a restaurací.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Návštěvníci, kteří přijíždějí do New Yorku poprvé, mají zpravidla velká očekávání. Jen málo míst v USA nabízí tolik atrakcí. Ať prahnete po jakékoli formě zábavy, tady ji najdete: velká divadla, skvělá muzea, luxusní hotely, fascinující historii nebo vzrušující noční život.

Středem zájmu většiny turistů zůstává Manhattan, ale i ostatní městské obvody mají co nabídnout. Například v Brooklynu najdete špičkové umělecké muzeum, parky, zahrady a fascinující etnickou směs obyvatel. Jedna z nejlepších amerických zoologických zahrad se nachází v Bronxu poblíž dalšího zajímavého místa – New York Botanical Garden. V obvodu Queens zase můžete zavítat do prvotřídního filmařského muzea. Zlatým hřebem vaší návštěvy New Yorku může být bezplatný výlet lodí na Staten Island; trajekt pluje kolem sochy Svobody.

Průvodce nabízí ta nejzajímavější místa a zážitky.