Paříž - 2. vydání

Paříž - 2. vydání

Kapesní průvodce nabízí přehled historie Francie, popisuje nejzajímavější místa, která byste při návštěvě Paříže neměli opomenout. Obdivujte vybrané památky, ochutnejte vyhlášenou kuchyni, navštivte slavné obchodní domy nebo poznejte vzrušující noční život. Určitě oceníte i praktické informace o kulturních akcích, dopravě a ubytování. Kniha obsahuje také mapu centra Paříže a blízkého okolí.

ISBN: 978-80-7508-052-3
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075080523
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 178 g
edice: 2, 2016
vydání: 12. 8. 2016
ebook format: epub
ebook kód: 9788075080585
Obsah
  • Vyčerpávající přehled pařížských zajímavostí: Eiffelova věž, Notre-Dame, Louvre a mnohé další.
  • Od prvotřídního nakupování až k baletu a jazzovým klubům: jak nejlépe využít volný čas.
  • Svět kaváren, katakomby a kina: pomohou vám lépe poznat Paříž dnešní i minulou
  • Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Průvodce Paříží nabízí stručný přehled historie Francie, přináší vyčerpávající informace o nejzajímavějších místech, která byste při návštěvě Paříže neměli v žádném případě opominout. Ochutnejte vyhlášenou francouzskou kuchyni – v našem přehledu si můžete vybrat z restaurací všech cenových kategorií, ve volném čase navštivte slavné obchodní domy a módní butiky nebo poznejte vzrušující noční život. Důležitou součástí průvodce jsou praktické informace o kulturních akcích, dopravě či ubytování. Publikace obsahuje také mapu centra Paříže a blízkého okolí.

Jen těžko můžeme nesouhlasit s Victorem Hugem, který o Paříži mluví jako o „městu měst“. Po více než dva tisíce let rostla velikost i pověst této metropole, a tak se ke každému městskému zákoutí váže množství příběhů a zajímavostí. Nezanedbatelné je také umělecké dědictví Paříže, která je dlouhodobě považována za centrum výtvarného umění, literatury, hudby a filozofie.