Česko-francouzská konverzace EE

Česko-francouzská konverzace EE

Šikovný kapesní pomocník na dovolenou nejen do Francie. Tato knížečka vám pomůže pohotově se dorozumět v běžných situacích. U frází je uveden fonetický přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Oceníte ji při seznamování, v hotelu, na nákupech, v baru i v restauraci, popisuje například typická francouzská jídla a nápoje. Kniha obsahuje také oboustranný slovníček a doporučení na cesty. Prostě spolehlivý pomocník za skvělou cenu!

ISBN: 97-880-8747-149-4
EAN: 9788087471494
vazba: lepená, měkké lamino
formát: 95 x 140 mm
stran: 192
hmotnost: 100 g
edice: 1
vydání: 23. 4. 2012
Obsah
  • 1 200 vět a frází
  • 800 slovíček v tématech
  • 5 000 hesel ve slovníku
  • Výslovnost
  • Doporučení a upozornění
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Šikovný kapesní pomocník na dovolenou do Francie. Tato knížečka vám pomůže pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích, které vás na cestách mohou potkat. U frází je uveden fonetický přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Oceníte ji při seznamování, v hotelu, na nákupech, v baru i v restauraci, popisuje například typická francouzská jídla a nápoje. Důraz je kladen na praktickou aktivní komunikaci, přehlednost a snadnou orientaci v textu.

Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Užitečnou přílohou je oboustranný francouzský slovníček a doporučení na cesty.

Pokud potřebujete podrobnější konverzační příručku, podívejte se na čtyřbarevnou francouzskou konverzaci zhruba dvojnásobného rozsahu. Zájemcům o hovorovou francouzštinu doporučujeme slovník slangu PAS DE BLEME nebo náš speciální titul, mluvník.