Francouzština slovníček, 2. vydání

Francouzština slovníček, 2. vydání

Aktuální kapesní francouzský slovník obsahuje běžnou slovní zásobu francouzštiny a přehled nepravidelných sloves. Tento slovníček oceníte na cestách i při studiu jazyka. Pomůže Vám domluvit se v každodenních běžných situacích. Díky malému formátu jej můžete mít pořád u sebe. Kniha má příjemné kulaté rožky.

ISBN: 978-80-7508-451-4
vazba: měkká, lepená vazba, zaoblené rohy
EAN: 9788075084514
formát: 85 x 118 mm
stran: 640
hmotnost: 206 g
edice: 2
vydání: 7. 1. 2020
Obsah
  • 30 000 hesel, současná slovní zásoba
  • Předložkové vazby a praktické příklady
  • Přehled nepravidelných sloves
  • Ideální na cesty i ke studiu
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Nový kapesní oboustranný francouzský slovník, ve kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné francouzštiny. Oceníte ho nejen na cestách a při práci, ale i při studiu jazyka ve škole nebo jazykovém kurzu. Pomůže Vám domluvit se a poradit si v každodenních situacích, přesněji se vyjadřovat a lépe komunikovat.

Hesla i překlady jsme pečlivě vybírali tak, abyste ve slovníku našli nejčastěji užívaná slova a obraty, spisovné (včetně hovorových) i nespisovné. Při zpracování hesel jsme vycházeli z nejnovějších francouzských výkladových slovníků renomovaných nakladatelství (Petit Robert, Petit Larousse, Hachette encyclopédique aj.). Místo mnohých nepoužívaných nebo zastaralých výrazů náš slovník nabízí naopak množství nových pojmů a termínů rozšířených v poslední době.

Aby se vám se slovníkem pracovalo co nejlépe, přidali jsme k heslům kromě samotných překladů další doplňkové informace. Upřesňující poznámky a stylové příznaky pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Množství ustálených obratů, příkladů a vazeb zase napoví, jak slovo nebo spojení nejlépe užít ve větě.

Věříme, že slovníček bude všem užitečným pomocníkem.