Praha

Praha

výprodej

Výprodej staršího vydání jen za 99 Kč. Objevte ta nejzajímavější místa a památky Prahy s naším průvodcem! Kniha nabízí také tipy pro zábavu a volný čas, najdete v ní i devět výletů do okolí Prahy. Knížku využijete na rodinné dovolené, ideálním pomocníkem bude i pro školní výlety. Je to praktický pomocník za skvělou cenu.

ISBN: 978-80-7508-069-1
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075080691
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 180 g
edice: 1
vydání: 30. 4. 2015
ebook format: epub
ebook kód: 9788075081131
Obsah
  • Poznejte Hradčany, Pražský hrad, Loretu nebo Strahovský klášter.
  • Prozkoumejte Malou stranu, Staré Město, Vyšehrad, Bertramku nebo se pokuste oživit Golema.
  • Nechte se inspirovat kam za nákupy a za místní kulturou.
  • Kde se ubytovat a dobře najíst. Spolehlivá doporučení a rady.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Na světě najdete mnoho historických měst, která vás okouzlí svými muzei a galeriemi. Avšak jen pár z nich, a Praha mezi ně nepochybně patří, vás doslova uchvátí svou atmosférou. Město s více než tisíciletou historií, jež patří k opravdovým klenotům Evropy, nebylo nikdy zničeno válkou. Tento fakt má výrazný podíl na jeho kráse a propůjčuje mu punc jedinečnosti.

Praha se může pochlubit jedinečnými památkami. Jsou zde zastoupeny prakticky všechny evropské architektonické slohy, od románského a gotického přes renesanční a barokní až po secesní a modernistický. Fasády překrásných paláců zdobí díla malířských a sochařských mistrů a za jejich zdmi komponovali ti nejlepší evropští skladatelé včetně Mozarta, Dvořáka a Smetany.

Poznejte to nejzajímavější s naším průvodcem. Kniha nabízí také tipy pro zábavu a volný čas, najdete v ní i devět výletů do okolí Prahy. Knížku využijete na rodinné dovolené, ideálním pomocníkem bude i pro školní výlety. Je to praktický pomocník za skvělou cenu.