Salzburg - 2. vydání

Salzburg - 2. vydání

Průvodce po Salzburgu vás seznámí vás s historií města a provede vás po všech zajímavých místech, kterých je v tomto nevelkém městě nebývalé množství. Salzburg se řadí mezi přední světová festivalová města a soupeří s Vídní o pozici rakouského hlavního města kultury a umění. S naším průvodcem se určitě neztratíte – součástí publikace je totiž několik map Salzburgu a okolí.

ISBN: 978-80-7508-247-3
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075082473
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 180 g
edice: 2
vydání: 2. 1. 2017
ebook format: epub
ebook kód: 9788075083302
Obsah
  • Přehled zajímavostí v Salzburgu: náměstí, kostely, hrady, zámky a mnohé další.
  • Koncerty vážné hudby, vánoční trhy, ale i lyžování, horské túry a výlety do okolí.
  • Historie i současnost Salzburgu je spjata s postavou hudebního velikána W. A. Mozarta
  • Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Průvodce po Salzburgu vás stručně seznámí s historií města a provede vás po všech zajímavých místech, jichž je v tomto poměrně malém městě mnoho, stejně tak tu probíhá řada kulturních akcí mezinárodního významu.

Poznejte místní životní styl a kulturu, vypravte se na výlet do Alp, kterými je Salzburg obklopen, nebo si odpočiňte u šálku kávy a kousku sachru v některém z doporučených podniků. S naším průvodcem budete dokonale připraveni na všechny cestovní peripetie, informováni o možnostech ubytování, stravování atd. A určitě se neztratíte – součástí publikace je totiž několik map Salzburgu a okolí.

Návštěvníky, kteří jsou v Salzburgu poprvé, naplňuje úžasem všudypřítomná vznešenost barokní městské architektury. Jen zřídka lze spatřit město, které tak harmonicky splývá s okolní přírodou. I když se město nejvíce proslavilo jako rodiště Wolfganga Amadea Mozarta, jeho kulturní odkaz je mnohem bohatší. Salzburg se řadí mezi přední světová festivalová města a soupeří s Vídní o pozici rakouského hlavního města kultury a umění.