Švédsko (e-book)

Švédsko (e-book)

Pouze jako e-kniha. Švédsko je země spojující drsnou krásu severské přírody s moderním životním stylem a je ideální volbou, pokud chcete strávit opravdu pohodovou dovolenou. V průvodci najdete to nejzajímavější z celé země. Přibližuje historii i současnost, města, přírodní krásy i praktické informace na cesty. 

ISBN: 978-80-87471-25-8
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788087471258
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 180 g
edice: 1
vydání: 1. 1. 2013
ebook format: epub
ebook kód: 9788087819364
Obsah
  • Přehled švédských zajímavostí: města, hrady, vodní kanály, hory a národní parky.
  • Navštivte některý z hudebních festivalů nebo si zahrajte golf při půlnočním slunci.
  • Poznejte historii Vikingů a Sámů, podstupte zkoušku mužnosti: ochutnejte místní specialitu surströmming.
  • Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Průvodce po Švédsku vám pomůže poznat tuto severskou zemi ze všech úhlů a přiblíží vám její bohatou historii, která sahá až 12 000 let zpátky. Vydejte se po stopách Vikingů a Sámů a obdivujte jejich kulturu, navštivte některý ze skanzenů, ve kterých jakoby se zastavil čas, nebo se vydejte na výšlap po místní drsné krajině.

Zajděte si také do některé z doporučených restaurací na tradiční švédské jídlo. Kromě tipů na výlety a rad, kde a jak se stravovat či ubytovat, v průvodci najdete další praktické informace, které se vám při cestě do Švédska jistě budou hodit. Publikace obsahuje také mapu Švédska a Stockholmu.

Švédové bezstarostně tančí okolo májky o letních oslavách, plni energie, která se v nich nahromadí během měsíců, kdy slunce nechodí spát. Překrásná příroda láká k mnoha aktivitám, ať už je to chytání ryb, rafting na řekách, jízda na koni, plavba lodí, hraní golfu nebo šplhání po horách. Ale také zima má svůj půvab - můžete si zasportovat v lyžařských střediscích, pozorovat polární zář nebo přespat v hotelu, který je celý z ledu.