Česko-čínská konverzace

Česko-čínská konverzace

Čínská konverzace vhodná i pro začátečníky. Ačkoli čínské znaky vypadají na první pohled tajemně, neproniknutelně, až přímo nenaučitelně, díky našemu přepisu výslovnosti se vám určitě podaří domluvit se v běžných situacích. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací a obsahuje i popis místních kulinářských specialit. Přílohou je stručná gramatika, oboustranný čínský slovník a základní informace a zajímavosti o krajině.

ISBN: 978-80-87062-81-4
vazba: lepená, měkké lamino, zaoblené rohy
EAN: 9788087062814
formát: 95 x 140 mm
stran: 320
hmotnost: 164 g
edice: 1
vydání: 13. 4. 2011
ebook format: epub
ebook kód: 9788075080165
Obsah
  • 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech
  • 6 000 hesel ve slovníku (pouze v knize)
  • Doporučení a upozornění
  • Přepis výslovnosti všech frází.
  • 15 stran gramatiky, 17 stran praktických informací o zemi.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Jestliže se chystáte na exotický výlet na Velkou čínskou zeď, do Pekingu nebo Zakázaného města, přibalte si s sebou na cestu konverzaci Lingea. Ačkoli čínské znaky vypadají na první pohled tajemně, neproniknutelně, až přímo nenaučitelně, díky našemu přepisu výslovnosti se vám určitě podaří domluvit se v běžných situacích.

Konverzace je členěná tematiky, u všech vět je uvedený přepis výslovnosti. Nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (základní fráze, číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...).  Kniha obsahuje také popis místních kulinářských specialit. Přílohou konverzační části je i stručná gramatika, oboustranný čínský slovník a základní informace a zajímavosti o krajině.