Happy Hoppy kniha: English for children

Happy Hoppy kniha: English for children

Dopřejte dětem vstoupit do světa angličtiny přirozeně, zábavně a vlastním tempem. Knihu Happy Hoppy využijete doma, na cestách, ve školce i ve škole. Tato obrázková učebnice na 40 stranách představuje základní slovíčka a fráze pro děti předškolního a mladšího školního věku. Čtěte, poslouchejte, hrajte si, kreslete a radujte se z úspěchů s Happy Hoppy! ISBN: 978-80-7508-105-6
vazba: pevná, šitá vazba, matné lamino
stran: 40
EAN: 9788075081056
formát: 147 x 210 mm
edice: 1
vydání: 4. 5. 2016
Obsah
  • audio CD s 26 písněmi
  • texty písní
  • obrázkový slovníček
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

O místo v dětské knihovničce se uchází další člen rodiny Happy Hoppy. Jedná se o obrázkovou učebnici, která na 40 stranách představuje základní slovíčka a fráze stěžejních témat předškolního a mladšího školního věku (barvy, počítání, bydlení, rodina, zvířata, počasí, jídlo, oblékání, pocity, svátky atd.) a jednoduché básničky.

Hlavní deviza této publikace se však skrývá hned na přední předsádce knihy, kde je umístěno audio CD s 26 tematicky zaměřenými písničkami i jednoduchým audioslovníčkem, namluveným rodilým mluvčím. Děti si totiž zafixují správnou výslovnost a zcela přirozeně si vytvoří paměťové vzorce nejběžnějších frází zejména prostřednictvím opakovaného a přirozeného poslechu.

Kniha má tedy sloužit především jako doprovodný obrázkový a textový materiál ke vloženému CD (obsahuje texty všech písní i fonetický přepis jednotlivých slovíček), tedy jako určitý praktický a zábavný „booklet“, který lze vzít s sebou kamkoli na cesty a bez úhony vydrží i pobyt v dětské aktovce. Uživatelé proto jistě ocení, že publikace je opatřena pevnou vazbou s uchycením CD na plastovém trnu, který odolá i častému používání.