Komplet Buď sám sebou a Jsi jednička

Komplet Buď sám sebou a Jsi jednička

doporučujeme

Poppy O’Neill

Knihy, v současné době velmi aktuální, představují účinný nástroj, s jehož pomocí mohou rodiče podpořit své děti, aby lépe chápaly samy sebe a dokázaly se sebeúctou překonávat těžkosti. Děti zjistí, jaké myšlenky je brzdí, naučí měnit úhel pohledu a rozpoznat opravdové přátelství. Publikace zmiňují i význam zdravého životního stylu. Knihy jsou určeny pro děti od 7 do 11 let.

vazba: měkká, lepená vazba, matné lamino
formát: 158 x 205 mm
stran: 144 + 144
hmotnost: 520 g
edice: 1
vydání: 22. 6. 2021
Obsah
  • Knihy tě provedou různými situacemi a aktivitami, které ti pomůžou:
  • - objevit svoje silné stránky
  • - naučit se skvělé techniky, jak si více věřit
  • - pochopit, že jsi právě tak důležitý jako kdokoli jiný a že máš na světě své místo
Doporučujeme
Podrobné informace

Komplet dvou knih za zvýhodněnou cenu. Publikace jsou určené nejen rodičům, ale všem, kdo pracují dětmi a chtějí je podpořit ve zdravém psychickém vývoji.

Při pl­nění zajímavých úkolů si děti uvědomí své silné strán­ky a zjistí, jaké myšlenky a přesvědčení je brzdí. Naučí se více porozumět svým pocitům, pochopí svou jedinečnosti a poznají, co je to opravdové přátelství. Knihy se věnují také důležitým faktorům sebeúcty, jako je vnímání vlastního těla, zmiňují i význam zdravého životního stylu. Praktická cvičení děti podpoří v tom, aby si vyzkoušely nové způsoby chování.

Publikace v sobě spojuje osvědčené prvky kognitivně beha­viorální terapeutické metody, používané dětskými psychology, a jednodu­ché aktivity, které dětem pomohou se lépe orientovat ve svých emocích. Přestože se snažíme děti podporovat, někdy se zkrátka nedaří je pře­svědčit, aby si více věřily. A to je právě otázka sebeúcty – nejde totiž o to, jak vás vidí ostatní, ale o to, jak vidíte sami sebe. Když se dětem podaří změnit svůj úhel pohledu, budou se cítit sebejistěji, šťastněji a budou lépe vybaveny pro nástrahy každodenního života.

    https://www.lingea.cz/img/lingea/cz/cover/BMHCYAS1-cover.jpg