Happy Hoppy kartičky II: Vlastnosti a Vztahy

Happy Hoppy kartičky II: Vlastnosti a Vztahy

Angličtina pro děti, obrázkové kartičky pro výuku angličtiny vesele a hravě. Se sadou Happy Hoppy se snadno naučíte základní anglická slovíčka (lidé, zvířata, předměty a jejich vlastnosti, vztahy). Na každé z 52 karet najdete několikaslovný výraz – jednotlivá slova dětem díky nevšedním slovním spojením lépe utkví v paměti. Učení pomocí kartiček je vyzkoušená metoda výuky cizího jazyka. 

ISBN: 978-80-7508-249-7
EAN: 9788075082497
formát: 57x87 mm
stran: 55
edice: 1, 2016
vydání: 7. 11. 2016
Obsah
  • 55 oboustranných karet velikosti 57x87 mm
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Angličtina pro děti, obrázkové kartičky pro výuku angličtiny vesele a hravě. Se sadou Happy Hoppy se snadno naučíte základní anglická slovíčka (lidé, zvířata, předměty a jejich vlastnosti, vztahy). Na každé z 52 karet najdete několikaslovný výraz – na jedné straně anglický a na druhé český. Jednotlivá slova dětem díky nevšedním slovním spojením lépe utkví v paměti.

Učení pomocí kartiček je vyzkoušená metoda výuky jazyka. Můžete se s nimi zabavit sami, ale i ve dvojicích nebo ve skupině a využít je jako pomůcku pro nejrůznější jazykové hry. Navíc se hodí mít je pořád po ruce a vyplnit jimi každou vhodnou chvíli! K zapamatování poslouží i názorné ilustrace Anny Lenické.

Tip pro učení:
Podívejte se na zelenou (českou) stranu a zkuste výraz přeložit. Zkontrolujte správnost odpovědi na hnědé (anglické) straně. Pokud bylo vše správně, kartu odložte a pokračujte další kartou, pokud ne, znovu nahlas opakujte anglický výraz a kartu vraťte doprostřed balíčku.