Happy Hoppy kartičky I: Barvy a Čísla

Happy Hoppy kartičky I: Barvy a Čísla

Angličtina pro děti, obrázkové kartičky pro výuku angličtiny vesele a hravě. Se sadou 52 kartiček Happy Hoppy se snadno naučíte základní anglická slovíčka (barvy, zvířata, čísla, tvary...). Na každé z karet najdete několikaslovný výraz – jednotlivá slova díky nevšedním slovním spojením lépe utkví v paměti. Učení pomocí kartiček je vyzkoušená metoda výuky jazyka. Navíc se hodí mít je pořád po ruce a vyplnit jimi každou vhodnou chvíli!

ISBN: 978-80-7508-248-0
EAN: 9788075082480
formát: 57x87 mm
stran: 55
hmotnost: 86 g
edice: 1, 2016
vydání: 7. 11. 2016
Obsah
  • 55 oboustranných karet velikosti 57x87 mm
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Angličtina pro děti, obrázkové kartičky pro výuku angličtiny vesele a hravě. Se sadou 52 kartiček Happy Hoppy se snadno naučíte základní anglická slovíčka (barvy, zvířata, čísla, tvary...). Na každé z karet najdete několikaslovný výraz – na jedné straně anglicky a na druhé česky. Jednotlivá slova díky nevšedním slovním spojením lépe utkví v paměti.

Učení pomocí kartiček je vyzkoušená metoda výuky jazyka. Můžete se s nimi zabavit sami, ale i ve dvojicích nebo ve skupině a využít je jako pomůcku pro nejrůznější jazykové hry. Navíc se hodí mít je pořád po ruce a vyplnit jimi každou vhodnou chvíli! K zapamatování poslouží i názorné ilustrace Anny Lenické.

Tip pro učení:
Podívejte se na zelenou (českou) stranu a zkuste výraz přeložit. Zkontrolujte správnost odpovědi na hnědé (anglické) straně. Pokud bylo vše správně, kartu odložte a pokračujte další kartou, pokud ne, znovu nahlas opakujte anglický výraz a kartu vraťte doprostřed balíčku.