Komplet Irsko + Dublin

Komplet Irsko + Dublin

akce

Praktický komplet pro cestovatele do Irska, poštovné zdarma s kódem LETO22. Komplet obsahuje průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými trasami, na kterých poznáte to nejlepší z celého ostrova. V hlavním městě se bude hodit kapesní průvodce Dublin a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Irové. Odlehčeným způsobem přibližuje mentalitu Irů a jejich životní styl.

Podrobné informace

Balíček pro milovníky Irska obsahuje tři knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Patrně nejdůležitější knihou kompletu je turistický průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými trasami, na kterých poznáte to nejlepší z celého Irska. V hlavním městě se bude hodit i kapesní průvodce Dublin a ve chvílích volna se pobavíte nad čtením knížky Jací jsou Irové. Odlehčeným způsobem přibližuje mentalitu Irů a jejich životní styl.  

Irsko

Dublin

jací jsou?

Průvodce Irsko POZNEJTE s mapou
Poznejte to nejlepší z tohoto zeleného ostrova na 16 prohlídkových trasách! Divoká pobřeží se strmými útesy, tajemná jezera, romantické ruiny hradů, klášterů, megalitické památky z dávných časů i pulzující velkoměsta Dublin a Belfast. Pověst Irů jako národa milujícího zábavu a různé slavnosti potvrzuje kalendář nabitý festivaly. Na svých cestách oceníte podrobnou rozkládací mapu. Díky praktickým radám poznáte místní kuchyni a dozvíte se, kam vyrazit za nákupy, zábavou i oddechem. Prostě jedinečné zážitky ukryté v jedné knížce!

KAPESNÍ průvodce Dublin
Poznejte toto uspěchané moderní město plné veselých hospůdek. Dublin patří k předním evropským centrům umění, designu a hudby. Tisíciletá dublinská historie je přítomna všude. V Dublinu se vždy dařilo literatuře; žili zde hned tři nositelé Nobelovy ceny – Yeats, Shaw a Beckett. Legendární je též dublinská divadelní scéna. Kniha nabízí nejzajímavější místa a zážitky.

Průvodce národní povahou Irů Jací jsou? Irové
Irové mají šarm a hodně mluví. Možná to souvisí s životem na osamělém, mlhou zahaleném ostrově. Milují barvité obraty a rádi přehánějí. Irové produkují pozoruhodné množství literatury, což dokoládají i 4 Nobelovy ceny. Svou roli musí hrát i irský jazyk, který dodává poněkud chladné angličtině vřelosti. Poznejte povahu Irů a nahlédněte do jejich duše! V knížce se dočtete o jejich zvyklostech a temperamentu. To vše vážně i humornou formou.