Komplet Island + Reykjavík

Komplet Island + Reykjavík

akce

Praktický komplet pro cestovatele, poštovné zdarma s kódem LETO22. Obsahuje průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými trasami, na kterých poznáte to nejlepší z celého Islandu.  Při návštěvě hlavního města se bude hodit zážitkový průvodce Reykjavík a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Islanďané. Odlehčeným způsobem přibližuje mentalitu Islanďanů a jejich životní styl.

Podrobné informace

Balíček pro cestovatele na Island obsahuje tři knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Nejdůležitější knihou kompletu je turistický průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými trasami, na kterých poznáte to nejlepší z celého ostrova. Na procházkách po hlavním městě se bude hodit zážitkový průvodce Reykjavík a ve chvílích volna se pobavíte nad čtením knížky Jací jsou Islanďané. Odlehčeným způsobem přibližuje jejich mentalitu a životní styl.  

Island

Průvodce Island POZNEJTE s mapou
V knize najdete 16 prohlídkových tras po celém Islandu, vždy s podrobným popisem cesty, časovou i turistickou náročností a schematickou mapkou. Pod klopami obálky je vložena rozkládací mapa Islandu, kde jsou jednotlivé trasy také vyznačeny. Nechte se nalákat podmanivou krásou Islandu, objevujte tajuplná místa, projděte se divokou pustinou nebo se nechte hýčkat v termálních lázních, bazénech, jezírcích nebo kádích, které jsou tu doslova na každém kroku.

Průvodce Reykjavík VÍKEND
První vydání průvodce do Reykjavíku. Nenechte si ujít náš výběr nejkrásnějších míst! Užijte si neuvěřitelnou atmosféru, památky, architekturu i místní wellness v podobě termálních bazénů. Kniha nabídne i výlety na ledovce, sopky, za gejzíry nebo romantikou Modré laguny. Na svých toulkách městem (jedna strana) i ostrovem (druhá strana) oceníte vloženou rozkládací mapu.

Průvodce národní povahou Islanďanů Jací jsou? Islanďané
Netradičně pojatý průvodce islandskou povahou. Dozvíte se, jací Islanďané opravdu jsou, jak žijí, co je baví.  Zjistíte, proč milují termální lázně, pletení a malování, jak se vypořádávají s proměnlivým počasím a katastrofami, proč feminismus považují islandské ženy za krok zpět nebo jak běžný farmář vyzbrojený kladivem a kouskem provázku dokáže za dvacet minut vyřešit většinu životních problémů.