Komplet Itálie + Florencie + italština

Komplet Itálie + Florencie + italština

akce

Praktický komplet pro všechny milovníky Itálie a umění, poštovné zdarma s kódem LETO22. Hlavní devizou je velký obrazový průvodce, který představuje Itálii ze všech stran. Dále pak kapesní průvodce do Florencie, který obsahuje největší zajímavosti tohoto mimořádného města. A konečně italská konverzace s výslovností, kterou určitě na cestách využijete.

Podrobné informace

Komplet pro všechny milovníky Itálie, italského stylu, kuchyně a umění obsahuje 4 knihy. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Patrně nejdůležitější knihou kompletu je velký obrazový průvodce v pevné obálce, se kterým poznáte to nejlepší z celé Itálie. Dále pak kapesní průvodce do Florencie, který obsahuje největší zajímavosti města a věnuje se všem hlavním uměleckým sbírkám. Na cestách se bude hodit  italská konverzace s výslovností. A jistě se můžete pobavit i poučit se zábavným průvodcem národní povahou Italů.

Průvodce Itálie

 + 

konverzace

 + 

Jací jsou Italové?

 + 

Jací jsou Italové?

VELKÝ Průvodce Itálie
Obrazový průvodce pro náročnější cestovatele představuje Itálii ze všech stran. Doporučí nejzajímavější památky i méně známá místa, kde si i v plné sezóně odpočinete od náporu turistů. Krásné fotky přírody i měst doslova lákají k tomu navštívit tato místa osobně a vidět vše na vlastní oči. Skutečně poutavé fotografie, zajímavosti a značný rozsah textu je zárukou toho, že si v knize každý najde to, co ho zajímá, co by rád viděl, prožil nebo vyzkoušel. Určitě oceníte i desítky podrobných map.


KAPESNÍ Průvodce Florencie
Přehledný průvodce po Florencii.
V městském státě Florencie, proslulém svým přínosem vědě, literatuře, výtvarnému umění a architektuře, se zrodil moderní svět.. Odhalte to nejlepší, co skýtá toto ojedinělé město: renesanční architekturu, unikátní muzea, působivé okolí a mnoho dalšího... Florencie je jedním ze světově nejvytříbenějších muzeí pod širým nebem a všechny milovníky umění zcela jistě nadchne. 

Česko-italská konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace italštiny
vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rožky.

Průvodce národní povahou Italů Jací jsou? Italové
Zábavný průvodce povahou Italů netradiční formou popisuje jejich životní styl a zvyklosti. Dozvíte se, jak se Italové baví, jak pracují, jak funguje italská rodina a společnost. Pochopíte lépe kořeny italského šarmu, temperamentu, lásky k hudbě i ke všemu krásnému. Italové jsou úžasní herci a jejich život často připomíná jedno velké představení. Nechte se inspirovat a poznejte italskou duši. To vše vážně i humornou formou.