Komplet Kypr + řečtina

Komplet Kypr + řečtina

akce

Praktický komplet na dovolenou, poštovné zdarma s kódem LETO22. Obsahuje kapesního průvodce, který nabízí nejzjímavější místa a památky Kypru. Na nákupech a v restauraci se bude hodit řecká konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Řekové. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Řeků a jejich životní styl.

Doporučujeme
Podrobné informace

Balíček pro cestovatele na Kypr obsahuje tři knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Hlavní částí kompletu je kapesní průvodce po Kypru, který nabízí nejzjímavější místa a památky. Na nákupech a v restauraci se bude hodit řecká konverzace s výslovností (kdybyste chtěli tureckou konverzaci, tak nám napište do poznámky a vyměníme ji) a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Řekové. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Řeků a jejich životní styl.  

Průvodce Kypr

 + 

konverzace

 + 

Jací jsou Řekové?

KAPESNÍ Průvodce Kypr
Nové vydání průvodce po Kypru nabízí to nejzajímavější z části jižní (řecké) i severní (turecké). Vydejte se vstříc dobrodružství a užijte si prosluněnou dovolenou. Na pobřeží Kypru se rozkládají rušná turistická střediska i osamělé klidné hotýlky, kde se zastavil čas. Ve vnitrozemí najdete antické památky, kostelíky i kláštery vyzdobené freskami, na tržnicích levně nakoupíte. Text je doplněn barevnými fotografiemi a slovníčkem užitečných frází.

Česko-řecká konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace řečtiny
 vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rožky.

Průvodce národní povahou Jací jsou? Řekové
Zábavný průvodce povahou Řeků netradiční formou popisuje jejich životní styl a zvyklosti. Řekové se dokážou bavit i za takových okolností, které by kohokoli jiného uvrhly do nejhlubších depresí. Jejich základním životním cílem je užít si, žít pohodlně teď a tady. Řek dokáže za hostinu rozházet měsíční plat a zbytek měsíce stráví bez jediného haléře, ale se spokojeným úsměvem na tváři. V knize se zábavně dočtete mnohem více o každodenním životě a povaze Řeků, abyste je lépe pochopili a snadněji s nimi navázali kontakt. Nechte se inspirovat a objevte řeckou duši! To vše vážně i humornou formou.