Komplet Tenerife + španělština

Komplet Tenerife + španělština

akce

Praktický komplet pro cestovatele, poštovné zdarma s kódem LETO22. Kapesní průvodce nabídne nejzajímavější místa a památky celého ostrova i řadu praktických tipů na cesty. Na nákupech a v restauraci se bude hodit španělská konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Španělé. Odlehčeným způsobem přibližuje jejich životní styl.

Podrobné informace

Dovolenkový komplet pro cestovatele na Tenerife obsahuje tři knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Kapesní průvodce nabídne nejzajímavější místa a památky celého ostrova i řadu praktických tipů na cesty. Na nákupech a v restauraci se bude hodit španělská konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Španělé. Odlehčeným způsobem přibližuje jejich životní styl.

Tenerife

 + 

 + 

KAPESNÍ Průvodce Tenerife
Aktuální průvodce po největším z ostrovů kanárského souostroví, který se svou jedinečností může přirovnat ke Galapágám. Klima je tu příjemné po celý rok, takže vyrazit můžete kdykoliv... V knize najdete nejlákavější lokality, praktické tipy na cesty a mapku ostrova. Většina zahraničních turistů míří do megaletovisek, vyhlášených akčními zájezdovými balíčky a noční zábavou. V posledních letech je však návštěvníky stále více vyhledáván zelenější, klidnější a tradičnější sever Tenerife. Zdejší nové hotely, mnohdy ve venkovském nebo tradičním kanárském stylu, se zaměřují na návštěvníky, kteří chtějí zažít něco nového.

Česko-španělská konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace španělštiny
vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rohy.

Průvodce národní povahou Španělů jací jsou? Španělé
Kdokoli se pokouší pochopit Španěly, musí si nejprve uvědomit, že za důležité považují jedině sumu příjemnosti. Čas ve své podstatě je pro ně podružný a nedají dopustit na svoje siesty. Jsou přirozeně pohostinní, družní a hluční. Proto jsou španělské bary a restaurace tak rušné. Poznejte povahu Španělů a nahlédněte do jejich duše! V knížce se dočtete o jejich zvyklostech a temperamentu, abyste jim lépe porozuměli a snadněji navázali kontakt. To vše vážně i humornou formou.