Komplet USA Západ + Los Angeles

Komplet USA Západ + Los Angeles

akce

Praktický komplet pro všechny milovníky amerického Západu. Hlavní devizou je velký obrazový průvodce po národních parcích amerického Západu, kde najdete tipy na nejlepší vyhlídkové jízdy. Dále pak kapesní průvodce po Los Angeles, který obsahuje největší zajímavosti tohoto města filmových hvězd. Konverzace americká angličtina vám pomůže, kdykoli si nebudete jisti jazykem a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Američané

Podrobné informace

Velký komplet pro milovníky amerického Západu obsahuje 4 knihy. Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Hlavní devizou je velký obrazový průvodce, který představuje národní parky ze všech stran. Dále pak kapesní průvodce po Los Angeles, který obsahuje největší zajímavosti tohoto města filmových hvězd. Americká angličtina konverzace vám pomůže, kdykoli si nebudete jisti jazykem a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Američané

 +

 + 

 + 

USA národní parky západ VELKÝ průvodce
Podrobný obrazový průvodce po národních parcích amerického Západu. V knize najdete tipy na nejlepší scenerie, nejlepší pozorování zvířat, nejlepší vyhlídkové jízdy, nejlepší dobrodružství. Prostředí národních parků si lze užít pěkně v klidu, ale můžete také změřit své síly s větrem, vodou a skalami. V knize najdete veškeré potřebné informace.

KAPESNÍ Průvodce Los Angeles
Průvodce po Los Angeles je plný zajímavostí, fotografií, inspirací a praktických informací. Díky malému formátu můžete knížku pohodlně nosit v kapse. Los Angeles je město, které se hemží filmovými hvězdami, je městem plným dobrodružství a zábavy. Průvoce představuje nejlepší místa a zážitky. Užijte si dovolenou v zámoří! 

Americká angličtina konverzace se slovníkem a gramatikou
Konverzace americké angličtiny pro cestovatele i filmové fanoušky. Americká angličtina se od britské liší rozdílným pravopisem některých slov, částečně odlišnou slovní zásobou a výslovností. Při cestách za oceán určitě tuto konverzaci využijete. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací. Součástí příručky je oboustranný slovník, přehled gramatiky a turistické informace.

Průvodce národní povahou Jací jsou? Američané
Knížka popisuje netradičně povahu a životní styl Američanů. Dočtete se detaily z jejich každodenního života, čím žijí, čemu věří, jak funguje americká rodina a společnost. Zjistíte, proč si v Americe tolik zakládají na osobních právech a jaký význam pro ně mají sport, peníze, krása a úspěch. To vše neotřelou formou, vážně i s nadsázkou.