Los Angeles

Los Angeles

Průvodce po Los Angeles je plný zajímavostí, fotografií, inspirací a praktických informací. Díky malému formátu můžete knížku pohodlně nosit v kapse. Los Angeles je město, které se hemží filmovými hvězdami, je městem plným dobrodružství a zábavy. Průvoce představuje nejlepší místa a zážitky. Užijte si dovolenou v zámoří! 

ISBN: 978-80-87819-53-1
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788087819531
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 180 g
edice: 1
vydání: 1. 1. 2014
ebook format: epub
ebook kód: 9788087819548
Obsah
  • Mapa města
  • Co byste měli vidět
  • Tipy, jak trávit volný čas
  • Praktické rady na cesty
  • Seznam hotelů a restaurací
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Los Angeles snad více než kterékoli jiné místo na světě předchází jeho pověst. Je to město neuvěřitelného luxusu, které se hemží filmovými hvězdami a pyšní se slunnými plážemi s palmami. LA je také městem plným dobrodružství a nezřídka i nebezpečí, které představují častá zemětřesení, povodně, zločinnost či skandály globálních rozměrů. A jelikož se svět dívá, je Los Angeles předurčeno k tomu, aby lidi bavilo – ať už na filmovém plátně, nebo ve skutečnosti.

Abyste si vychutnali vše, co LA nabízí, potřebujete mít smysl pro dobrodružství, auto (ideálně) a dobrou mapu. Vydejte se do Hollywoodu ve dne za atrakcemi filmového světa nebo po setmění do kina či nočních klubů. K oblíbeným zážitkům v LA patří také pokukování po hvězdách v Beverly Hills nebo večer strávený na Sunset Strip. Za kulturou vyrazte do Museum Row ve Wilshire, do Gettyho centra a Hammerova muzea ve Westside nebo do vynikajících uměleckých muzeí v Pasadeně.