Lexicon 7 Ruský ekonomický slovník

Lexicon 7 Ruský ekonomický slovník

Zcela nový ruský ekonomický slovník pokrývá především oblasti obchodu a podnikání, financí, bankovnictví a pojišťovnictví, účetnictví, marketingu a dalších oborů současné ekonomické praxe. Mnoho odborných spojení ve všeobecných slovnících ani na internetu nenajdete. Aplikace Lexicon 7 umožňuje komfortní a rychlé překládání. Aktuálnost a zaměření slovníku z něj činí zcela ojedinělý titul. Slovník je dostupný jako ESD licence (bez CD). Stáhněte si 30denní verzi z našich stránek a vše si vyzkoušejte! 

ISBN: 978-80-7508-572-6
systém: Windows 7/8/8.1/10, macOS 10.7 a vyšší, Linux
EAN: 9788075085726
formát: download, časově neomezená licence až pro 2 zařízení
edice: 2019
Obsah
  • 59 100 hesel, 64 000 významů, 61 000 slovních spojení, 180 000 překladů
  • 18 tematických skupin v režimu učení a zkoušení
Vlastnosti
  • Aktuální a rozsáhlá slovní zásoba z oblasti obchodu a podnikání, účetnictví, financí, bankovnictví, marketingu...
  • Možnost vkládání vlastních hesel do uživatelského slovníku
  • Značné možnosti nastavení aplikace: barva, písmo, jazyk komunikace včetně celé nápovědy a zobrazení hesel
  • Široké možnosti vyhledávání: v libovolném tvaru, zadané částečně nebo s překlepem, kdekoli uvnitř hesel
  • Témata z oblasti ekonomiky (obchod, účetnictví, ekonomie) s možností učení a zkoušení slovíček
  • Funkce pop-up: přebírání slov ze schránky, funkce mouse-over: překlad slov pod kurzorem myši (OS Windows)
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Zcela nový ruský ekonomický slovník, autorské dílo kolektivu Lingea. Obsažená terminologie pokrývá především oblasti obchodu a podnikání, financí, bankovnictví a pojišťovnictví, účetnictví, marketingu a dalších oborů současné ekonomické praxe. Mnoho odborných slovních spojení ve všeobecných slovnících ani na internetu nenajdete. Aplikace Lexicon 7 umožňuje komfortní a rychlé překládání. Rozsah a zaměření slovníku z něj činí zcela ojedinělý titul a nezbytného pomocníka pro všechny, kteří při obchodní komunikaci, korespondenci nebo podnikání potřebují ruštinu. Využijí jej také všichni studenti a učitelé ruštiny.

Lexicon 7 nabízí vylepšené fulltextové vyhledávání a souhrnný náhled fulltextu. Můžete tak snadno a rychle hledat ustálená spojení v jakémkoli tvaru kdekoli v rámci celého slovníku (účetní osnova,  bankovní převod, bezúročná půjčka, kreditní karta, hospodářský výsledek, daň+přidaná+hodnota, ... ). Inteligentní vyhledávání si poradí i se slovy zadanými jen částečně (*celn*->celní, celně, bezcelní, bezcelně, necelní, celnice, celník; *евро*) nebo s překlepem (potávka->poptávka). Najde i slova, která nejsou zadaná v základním tvaru (акции->акция). Důsledné použití oborových příznaků u překladů i příkladů vám umožní vybrat ten nejvhodnější ekvivalent. Do slovníku si také můžete vkládat nová vlastní hesla.

Praktickým bonusem slovníku je režim učení a zkoušení, který využijete pro rozšiřování oborové slovní zásoby z řady oblastí (trh, nákup a prodej, propagace, výroba, účetnictví a fakturace, majetek, mzdy, daně, mikroekonomie, makroekonomie, bankovnictví, finance, cenné papíry, podnik...). Můžete si vytvářet vlastní lekce.

Lexicon 7 jednoduše spolupracuje i s jinými programy: můžete si nastavit automatické překládání slova vloženého do schránky (pop-up) nebo slova pod kurzorem myši (mouse-over, u Windows). Ideální využití této funkce představuje režim mini (překlad slovíčka okamžitě vidíte v malém okně Lexiconu). Nastavit si můžete i jazyk komunikace aplikace (česky, anglicky, slovensky, rusky, italsky nebo španělsky). V příslušném jazyce se zobrazuje také veškerá nápověda.

Lexicon 7 běží na operačních systémech Windows, macOS a Linux. Slovník je dostupný jako ESD licence (bez CD). Stáhnete si jej z našich stránek, je nutné se registrovat. Jedná se o plnou 30denní verzi, kterou si můžete nezávazně vyzkoušet. Po zakoupení získáte produktový klíč, pomocí kterého slovník aktivujete natrvalo. 

Objednáním této licence kupující výslovně žádá o dodání před uplynutím zákonné čtrnáctidenní lhůty pro odstoupení. Okamžikem dodání klíče pro aktivaci právo kupujícího od smlouvy odstoupit zaniká.