Česko-německá konverzace EE, 1. vydání

Česko-německá konverzace EE, 1. vydání

Kapesní vydání německé konverzace na cesty. Konverzace je členěná tematicky, u frází je uveden přepis výslovnosti. Kniha obsahuje také oboustranný německý slovníček a turistická doporučení. 

ISBN: 978-80-8747-148-7
vazba: lepená vazba, měkké lamino
formát: 95 x 140 mm
stran: 192
EAN: 9788087471487
edice: 1
vydání: 24. 7. 2013
Obsah
  • 1 200 vět a frází
  • 800 slovíček v tématech
  • 5 000 hesel ve slovníku
  • Výslovnost
  • Doporučení a upozornění
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Tato knížka vám umožní pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích, a to i pokud jste v němčině začátečník. Kniha obsahuje přepis výslovnosti německých frází. Důraz jsme kladli na praktickou slovní zásobu, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Díky malému formátu můžete knížku mít pořád u sebe, ať už budete poznávat památky, bavit se ve městě nebo se vydáte do přírody.

Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Užitečnou přílohou je oboustranný německý slovníček a doporučení na cesty.

Pokud potřebujete podrobnější konverzaci, doporučujeme čtyřbarevnou německou konverzaci zhruba dvojnásobného rozsahu. Zájemcům o hovorovou němčinu doporučujeme náš slovník slangu IS WAS nebo náš speciální titul, mluvník.