Další průvodce do kapsy

Právě vycházejí nové kapesní průvodce! Počet titulů se tak rozrostl na úctyhodných 85 destinací, to už si vybere opravdu každý :-)

Praktické průvodce do kapsy představují největší zajímavosti a rady na cesty. Jsou ideální zdroj informací, pokud do daného města, lokality nebo země míříte poprvé a chcete mít vše přehledně kdykoli po ruce. Průvodce můžete pohodlně nosit v batůžku nebo kabelce a nezatíží ani vaše zavazadlo v letadle… váží jen kolem 190 gramů.

Žhavou novinkou je průvodce ostrovem Mauricius, perfektní destinace po celý rok. Je oblíbený díky bílým písčitým plážím, tyrkysovému moři s korálovými útesy i skvělým hotelům. Stejně jako v dalších tropických oblastech na vás zde čeká bohatý podmořský život a skvělé podmínky pro všechny vodní sporty. Užijí si i milovníci dobrého jídla, pití a exotických zážitků. Mauricius dokáže okouzlit snad každého. Druhou novinkou je průvodce Izraelem. Pokud toužíte načerpat duchovní sílu nebo navštívit biblická místa, určitě se vám bude líbit. Kniha doporučuje hlavní zajímavosti a památky této rozmanité země, ale poradí i všem, kdo sem míří za sluncem, plážemi, vodními sporty a nočním životem.

Zbývajících šest novinek tvoří nová vydání s novou grafikou. Nejočekávanější přírůstkem je již 3. vydání průvodce Barcelonou, oblíbeného cíle turistů po celý rok. Milovníky módy a kultury potěší Milán, příznivce moderního životního stylu Amsterdam a nadšencům do historie a španělské kuchyně nabídneme Madrid. A pokud toužíte po kouzlu exotických dálek, připravujeme pro vás Malajsii nebo Srí Lanku.

průvodceprůvodceprůvodceprůvodceprůvodceprůvodce průvodceprůvodce

Po kliknutí na obálky se dozvíte podrobnosti o jednotlivých knihách, můžete si prohlédnout i ukázkové stránky.