Nové průvodce TOP 10

Na letošní jaro jsme pro vás připravili opravdovou chuťovku: světoznámé průvodce Dorling Kindersley TOP 10 v české verzi. Tyto knihy jsou skvělým společníkem pro krátkodobé návštěvy měst nebo ostrovů. Na 128–144 stranách si můžete vybírat z mnoha žebříčků TOP 10 to nejlepší právě pro vás. Atraktivní grafické zpracování je doslova pastvou pro oči. Nechte se inspirovat a vychutnejte si svůj pobyt v zahraničí po všech stránkách!

Průvodce TOP 10 myslí opravdu na každého. Najdete v nich stovky tipů pro milovníky historie, kultury, turistiky, sportovce, labužníky, noční ptáky i rodiny s dětmi. Obsahují různorodé tipy, co ve volném čase podniknout, včetně nápadů, jak ušetřit, jak se vyhnout davům, kde nasát tu pravou atmosféru, kde si vychutnat malebnou vyhlídku…. Oceníte i konkrétní trasy, díky kterým v krátkém časovém úseku poznáte řadu památek a zajímavých míst. Hodit se budou i kapitoly, které popisují danou lokalitu geograficky oblast po oblasti. V každé kapitole je všech 10 inspirativních tipů vyznačeno na mapě a doplňují je poutavé fotografie. Součástí průvodce je i podrobná rozkládací mapa, se kterou se na cestách určitě neztratíte.

V první vlně jsme pro vás připravili destinace Gran Canaria, Kréta, Malta a Soul, ale ještě letos se nová řada rozroste o další oblíbená města a oblasti.