Gran Canaria TOP 10

Gran Canaria TOP 10

Průvodce přináší to nejlepší z ostrova Gran Canaria. Představí památky a zajímavosti, pláže, turistické trasy, restaurace, dětské atrakce... Doporučí vždy 10 nejlepších tipů v dané kategorii, každý itinerář má vlastní mapu. Průvodce TOP 10 oceníte pro jeho skladný formát plný nejdůležitějších informací, fotografií a podrobnou vloženou mapu.

ISBN: 978-80-7508-438-5
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, matné lamino
EAN: 9788075084385
formát: 100 x 191 mm
stran: 128
hmotnost: 224 g
edice: 1
vydání: 30. 3. 2020
Obsah
  • Výběr 10 NEJ pro každou příležitost: historie, památky, turistika, pláže, gastronomie i zábava.
  • Itineráře: 2 dny v Las Palmas, Gran Canaria za 7 dní, oblast po oblasti. Perfektní tipy pro každého.
  • Přehledné mapy pro každou oblast a vložená mapa, s níž se rozhodně neztratíte.
  • Rady kde se ubytovat, jak cestovat, španělské fráze a pozdravy.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Nový průvodce Gran Canaria z edice TOP 10 přináší perfektní tipy opravdu pro každého. Ať už zde strávíte víkend, nebo týden, tento průvodce přináší to nejlepší ze všeho, co ostrov nabízí. Najdete zde podrobné a různorodé tipy, co podniknout, včetně nápadů, jak ušetřit, jak se vyhnout davům nebo kde nasát tu pravou atmosféru. Oceníte i poznávací trasy, díky kterým v krátkém časovém úseku poznáte řadu památek a zajímavých míst. Díky inspirativním fotografiím a podrobným mapám tento průvodce představuje nepostradatelného cestovního společníka do kapsy. Atraktivní grafické zpracování je doslova pastvou pro oči. Vychutnejte si knihu i návštěvu Gran Canarie!

Protože většina z nás se chce na dovolené také bavit, přichází kniha s dalšími tipy – malebné vyhlídky, vyhlášené turistické trasy, podniky, kde se skvěle najíte, klidná místa i živá letoviska s širokou nabídkou služeb všeho druhu. Průvodce doporučuje výběr 10 NEJ, ať už se jedná o památky, muzea, kostely, outdoorové aktivity, pláže, výlety autem, turistiku, mořské radovánky, dětské atrakce, vyhlášené restaurace nebo tradiční slavnosti. V každé kapitole je všech 10 inspirativních tipů vyznačeno na mapě a doplňují je fotografie. Pořadí v seznamech TOP 10 nevyjadřuje hierarchii kvality ani popularity. Všech 10 položek je přibližně na stejné úrovni.

Další část knihy popisuje ostrov geograficky. Gran Canaria je rozdělen na čtyři části (městu Las Palmas je věnována samostatná kapitola) a i zde nabízí TOP 10 památky i zážitky. Určitě oceníte mapy pro každou oblast. A konečně v závěru najdete praktické turistické rady (příjezd, cestování, ubytování) a tři stránky španělských frází.

Velkou předností průvodce Top 10 je skladný formát plný těch nejdůležitějších informací a různorodých tipů i podrobná vložená mapa Gran Canarie, se kterou se rozhodně neztratíte. Kniha pomůže sestavit optimální program dovolené všem, podle zájmů, nálady nebo rozpočtu. Věříme, že bude na cestách všem užitečným společníkem.