Polština slovníček

Polština slovníček

Kapesní polsko-český a česko-polský slovník, v kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu. Slovníček oceníte na cestách, v práci i při studiu polštiny. Díky malému formátu jej můžete mít pořád u sebe. Kniha má příjemné kulaté rožky.

ISBN: 978-80-7508-077-6
vazba: měkká, lepená vazba, zaoblené rohy
EAN: 9788075080776
formát: 85 x 118 mm
stran: 608
hmotnost: 210 g
edice: 1
vydání: 17. 3. 2015
Obsah
  • 30 000 hesel
  • Současná slovní zásoba
  • Předložkové vazby a praktické příklady
  • Ideální na cesty i ke studiu
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Kapesní oboustranný polský slovník, v kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné polštiny. Slovníček oceníte nejen na cestách a při práci, ale i při studiu jazyka. Pomůže Vám domluvit se a poradit si v každodenních situacích, přesněji se vyjadřovat a lépe komunikovat.

Hesla i překlady jsme pečlivě vybírali tak, abyste v něm našli nejčastěji užívaná slova a obraty, a to jak ze spisovného, tak i z hovorového jazyka. Aby se se slovníkem pracovalo co nejlépe, přidali jsme k heslům kromě samotných překladů další doplňkové informace. Upřesňující poznámky a stylové příznaky pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Množství ustálených obratů, příkladu a vazeb zase napoví, jak slovo nebo spojení nejlépe užít ve větě. Díky malému formátu jej můžete mít pořád u sebe.

Věříme, že Vám slovníček bude užitečným pomocníkem.