Němčina slovníček

Němčina slovníček

akce

Starší vydání oboustranného kapesního slovníku za zvýhodněnou cenu. Obsahuje běžnou slovní zásobu němčiny a přehled nepravidelných sloves. Knihu oceníte na cestách i při studiu němčiny. Kniha má příjemné kulaté rožky.

ISBN: 978-80-8747-163-0
vazba: měkká, lepená vazba, zaoblené rohy
EAN: 9788087471630
formát: 85 x 118 mm
stran: 640
hmotnost: 206 g
edice: 1
vydání: 21. 9. 2012
Obsah
  • 30 000 hesel
  • Současná slovní zásoba
  • Předložkové vazby a praktické příklady
  • Ideální na cesty i ke studiu
  • Přehled nepravidelných sloves
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Kapesní oboustranný německý slovník, ve kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné němčiny. Oceníte ho nejen na cestách a při práci, ale i při studiu jazyka ve škole nebo v jazykovém kurzu. Pomůže Vám domluvit se a poradit si v každodenních situacích, přesněji se vyjadřovat a lépe komunikovat.

Hesla i překlady jsme pečlivě vybírali tak, abyste v něm našli nejčastěji užívaná slova a obraty ze spisovného i z hovorového jazyka. Vycházeli jsme při tom z nejnovějších německých výkladových slovníků renomovaných nakladatelství (Duden, Langenscheidt, Wahrig aj.). Místo mnohých, dnes již zcela nepoužívaných či zastaralých výrazů Vám slovník nabízí naopak množství nových pojmů a termínů z poslední doby.

Aby se se slovníkem pracovalo co nejlépe, přidali jsme k heslům kromě samotných překladů další doplňkové informace. Upřesňující poznámky a stylové příznaky pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Množství ustálených obratů, příkladů a vazeb zase napoví, jak slovo nebo spojení nejlépe užít ve větě.

Věříme, že Vám slovníček bude užitečným pomocníkem.