Krakov - 2. vydání

Krakov - 2. vydání

Starší vydání průvodce za skvělou cenu. Navštivte slavná místa prodchnutá historií, vyberte si z nabídky večerní zábavy a poznejte místní kulturu. Prožijte víkend v Krakově naplno! Průvodce využijete na rodinné dovolené i na školním výletě. Naláká vás jeden z nejznámnějších portrétů na světě, Dáma s hranostajem od Leonarda da Vinci? Můžete jej vidět právě v Krakově.

ISBN: 978-80-7508-184-1
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075081841
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 176 g
edice: 2
vydání: 25. 4. 2016
ebook format: epub
ebook kód: 9788075082329
Obsah
  • Mapa Krakova.
  • Co byste měli vidět.
  • Tipy, jak trávit volný čas.
  • Praktické rady na cesty
  • Seznam hotelů a restaurací.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Krakov je bezesporu nejvýznamnějším kulturním a historickým městem Polska. Velkolepé sídlo polských panovníků rozkládající se na wawelském návrší uchvacovalo návštěvníky již v dobách svého založení roku 1000 n. l. Neuvěřitelně zachované Staré Město je zaneseno na seznamu světového dědictví UNESCO. Zdejší muzea a galerie patří k těm nejlepším v celém Polsku a na špici pomyslného žebříčku se Krakov nachází, i co se týče klubové scény a nočního vyžití. Není tedy překvapením, že město každoročně navštíví na sedm milionů turistů.

Krakov a jeho okolí je neuvěřitelnou směsicí starého a nového světa, plnou památek na dávné tragédie i překypující bezstarostnou lehkostí dnešních dnů. Rozhodně si z Krakova odvezete celou řadu nezapomenutelných zážitků. 

Text je doplněn množstvím poutavých fotografií.