Polsko - 2. vydání

Polsko - 2. vydání

Praktický kapesní průvodce Polskem za výhodnou cenu. Vydejte se po stopách polských králů, navštivte památná místa, města a hrady, poznejte přírodu a ochutnejte zdejší speciality. Publikace obsahuje mapu Polska a vybraných měst.

ISBN: 978-80-7508-246-6
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075082466
formát: 105 x 144 mm
stran: 192
hmotnost: 182 g
edice: 2
vydání: 14. 11. 2016
ebook format: epub
ebook kód: 9788075083319
Obsah
  • Přehled polských zajímavostí: historická města, hrady, hory a mnohé další.
  • Od lyžování v Tatrách až po nákupy jantaru: jak nejlépe využít volný čas.
  • Koperník, Chopin a Schindler: pomohou vám lépe pochopit historii Polska.
  • Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Praktický kapesní průvodce Polskem. Vydejte se po stopách polských králů i významných osobností, zapátrejte v historii a navštivte nesčetné množství památek, poznejte místní zvyky a tradice a ochutnejte zdejší kulinářské speciality.

Průvodce kromě stručného nástinu polských dějin nabídne přehled nejzajímavějších míst, která byste při návštěvě Polska určitě neměli opomenout, přiblíží vám místní kulturu a poskytne mnoho praktických rad - informace o dopravě, tipy na ubytování, stravování a trávení volného času. Publikace obsahuje mapy Polska a vybraných měst. 

Polsko je středoevropskou zemí, která svojí rozlohou může konkurovat Německu nebo Itálii a co se návštěvnosti týče, drží se na předních příčkách nejvíce navštěvovaných zemí světa. Kromě kulturního dědictví můžeme obdivovat i nebývalou krásu polské přírody a být fascinováni historií, která ve světovém měřítku nemá obdoby. A je to právě rozmanitá historie, která vytvořila velké množství monumentů, kvůli kterým do Polska ročně proudí miliony turistů.