Skotsko - TOP 10

Skotsko - TOP 10

novinka

To nejlepší ze Skotska pro každou příležitost. Průvodce představí nejlepší památky, hrady, nejkrásnější jezera, pěší trasy, golfová hřiště nebo vyhlášené palírny whisky... Doporučí vždy 10 nejlepších tipů v dané kategorii, každý itinerář má vlastní mapu. S průvodcem TOP 10 vám nic zajímavého neunikne, oceníte i vloženou rozkládací mapu.

ISBN: 978-80-7508-631-0
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, matné lamino
EAN: 9788075086310
formát: 100 x 191 mm
stran: 160
hmotnost: 282 g
edice: 1
vydání: 7. 6. 2022
Obsah
  • Výběr 10 NEJ pro každou příležitost: památky, hrady, jezera, hory, výlety, palírny whisky, festivaly a akce...
  • Itineráře: 2 dny ve Skotsku, 7 dní ve Skotsku, oblast po oblasti. Perfektní tipy pro každého
  • Přehledné mapy pro každou oblast a vložená mapa, se kterou se nikde neztratíte
  • Rady kde se ubytovat, jak cestovat, anglické fráze a pozdravy
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Průvodce Skotsko z edice TOP 10 přináší perfektní tipy opravdu pro každého. Najdete zde to nejlepší ze všeho, co země nabízí. Různorodé nápady, co podniknout, jak ušetřit, jak se vyhnout davům nebo kde nasát tu pravou atmosféru. Díky inspirativním fotografiím a podrobným mapám tento průvodce představuje nepostradatelného cestovního společníka do kapsy. Atraktivní grafické zpracování je doslova pro oči. Vychutnejte si knihu i návštěvu Skotska!

Skotsko se pyšní divokou krajinou, starobylými hrady a rušnými městy. V úvodu publikace najdete nápady na dvoudenní a sedmidenní výlet po Skotsku, které vám pomohou tuto fascinující zemi během vašeho pobytu co nejlépe poznat.

Následuje podrobnější popis TOP 10 památek i přírodních krás celého Skotska. A protože většina z nás se chce na dovolené také bavit, přichází kniha i s dalšími tipy – malebné vyhlídky, golfová hřiště, palírny whisky i města, kde to žije. Průvodce doporučuje výběr 10 NEJ, ať už se jedná o památky, hrady a jezera, pěší trasy a výlety, nakupování, festivaly nebo zábavu pro rodiny s dětmi. V každé kapitole je 10 inspirativních tipů vyznačeno na mapě a doplňují je fotografie. Pořadí v seznamech TOP 10 nevyjadřuje hierarchii kvality ani popularity. Všech 10 položek je přibližně na stejné úrovni.

Další část knihy popisuje Skotsko geograficky. Region je rozdělen na devět částí a ve všech nabízí TOP 10 památky i zážitky. Určitě oceníte samostatné mapky pro každou oblast. A konečně v závěru najdete praktické turistické rady (příjezd, cestování, ubytování) a čtyři stránky základních anglických slovíček a frází.

Velkou předností průvodce Top 10 je skladný formát plný těch nejdůležitějších informací a různorodých tipů i podrobná vložená mapa ostrova, se kterou se rozhodně neztratíte. Kniha pomůže sestavit optimální program dovolené všem, podle zájmů, nálady nebo rozpočtu. Věříme, že vám bude na cestách užitečným společníkem.