Komplet angličtina: mluvník a slovník slangu

Komplet angličtina: mluvník a slovník slangu

Balíček dvou anglických titulů za zvýhodněnou cenu. Komplet je vhodný pro pokročilejší uživatele. Je zaměřený na zlepšení konverzačních schopností a porozumění hovorovému jazyku a anglickému slangu. Zlepšete se v angličtině ještě letos! 

vazba: měkká, lepená vazba, mřížkové lamino
formát: 115 x 165 mm
stran: 624+288
hmotnost: 744 g
edice: 2017
Obsah
  • Mluvník: 1 500 klíčových slov, 17 000 užitečných vět a konverzačních obratů, studijní poznámky
  • Wazzup: 12 000 slangových a hovorových výrazů, Cockney rhyming slang, přehled zkratek (internet, SMS)
Doporučujeme
Podrobné informace

Balíček dvou anglických titulů za zvýhodněnou cenu. Komplet je vhodný pro pokročilejší uživatele, je zaměřený na vylepšení konverzačních schopností a porozumění hovorovému jazyku. Zlepšete se v angličtině ještě letos! 

mluvníkMluvník obsahuje abecedně řazená česká klíčová slova s praktickými větami a ustálenými obraty, které se k danému slovu pojí. K nim jsou zde uvedeny typické anglické překlady. Pro zpestření a doplnění kniha obsahuje i zajímavosti v rámečcích. Mluvník vám pomůže získat praxi a pohotovost ve vyjadřování v angličtině i v překládání z češtiny do angličtiny.

slovník slanguSlovník slangu se věnuje hovorové angličtině britské, americké, kanadské a australské převážně z internetu, filmu, tisku a médií. Zde se často setkáte s neznámými obraty, které prakticky v žádném všeobecném slovníku nenajdete. Nebo se jedná o slova, která mají v daném kontextu zcela jiný hovorový význam, než ten obecně uváděný. Speciální přílohou je slovníček Cockney rhyming slang a přehled zkratek používaných na internetu a při psaní SMS.