Lexicon 7 Anglický velký + ekonomický + technický slovník

Lexicon 7 Anglický velký + ekonomický + technický slovník

Komplet tří slovníků současné angličtiny za zvýhodněné ceny nabízí aktualizovaná data v aplikaci Lexicon 7. Najdete zde výrazy z všeobecné slovní zásoby i odborně zaměřená hesla a slovní spojení v rámci ekonomického a technického slovníku. Komplet je k dispozici jako časově neomezená licence. Stáhněte si 30denní verze a všechny si vyzkoušejte!

systém: Windows 7/8/8.1/10, macOS 10.7 a vyšší, Linux
edice: 2019, možnost upgrade
formát: download, časově neomezená licence až pro 2 zařízení
Obsah
  • Velký: 127 000 hesel, 193 000 významů, 116 000 vazeb, příkladů a frází, 630 000 překladů.
  • Ekonomický: 26 000 hesel, 188 000 slovních spojení, 180 000 překladů
  • Technický: 71 000 hesel, 64 000 významů, 67 000 slovních spojení, 267 000 překladů
Vlastnosti
  • Aktuální a rozsáhlá slovní zásoba, možnost vkládání vlastních hesel do uživatelského slovníku
  • Značné možnosti nastavení aplikace: barva, písmo, jazyk komunikace včetně celé nápovědy a zobrazení hesel
  • Široké možnosti vyhledávání: v libovolném tvaru, zadané částečně nebo s překlepem, kdekoli uvnitř hesel
  • Výukové funkce: namluvená výslovnost, tabulky tvarosloví, synonyma, témata, učení slovíček, gramatika
  • Funkce pop-up: přebírání slov ze schránky, funkce mouse-over: překlad slov pod kurzorem myši (OS Windows)
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Zvýhodněný komplet anglických slovníků na PC obsahuje velký slovník a dva odborné slovníky. Po instalaci vytvoří všechny slovníky kompaktní celek, ovládají se pohodlně v jednotném rozhraní. Komplet je určen pokročilejším uživatelům, studentům i firemní klientele. Slovní zásoba velkého slovníku je opravdu rozsáhlá. Profesionálním překladatelům nebo pedagogům však doporučujeme komplet obsahující anglický slovník Platinum zhruba dvojnásobného rozsahu.

Slovníky, autorská díla kolektivu Lingea, přinášejí pravidelně aktualizovaná data. Moderní aplikace Lexicon 7 umožňuje komfortní a rychlé překládání. Slovníky jsou dostupné jako ESD licence (bez CD, formou download). Po instalaci vytvoří všechny slovníky kompaktní celek, ovládají se pohodlně v jednotném rozhraní, vyhledávání probíhá ve všech slovnících najednou.

Neznáte slovníky Lexicon 7? Stáhněte si je z našich stránek a podívejte se, jakou slovní zásobu a funkce nabízejí! Na nezávazné vyzkoušení slovníků máte celý měsíc.

Velký slovník      ekonomický      technický

Licence Lexicon 7 nabízíme jako časově neomezené. Po zaplacení získáte produktové klíče, pomocí kterých slovníky aktivujete natrvalo. Tyto klíče poslouží i pro budoucí aktivace, například při přechodu na nový počítač. Slovník v rámci 1 licence můžete nainstalovat na 2 počítače.

Objednáním této licence kupující výslovně žádá o dodání před uplynutím zákonné čtrnáctidenní lhůty pro odstoupení. Okamžikem dodání klíče pro aktivaci právo kupujícího od smlouvy odstoupit zaniká.