Lexicon 7 Německý velký + ekonomický + technický slovník

Lexicon 7 Německý velký + ekonomický + technický slovník

Komplet tří slovníků současné němčiny za zvýhodněnou cenu obsahuje aktualizovaná data v moderní aplikaci Lexicon 7. Najdete zde výrazy z všeobecné slovní zásoby i odborně zaměřená hesla a slovní spojení v rámci ekonomického a technického slovníku. Komplet nabízíme jako časově neomezenou licenci pro PC. Stáhněte si 30denní verze slovníků a všechny si vyzkoušejte!

systém: Windows 7/8/8.1/10, macOS 10.7 a vyšší, Linux
edice: 2019, možnost upgrade
formát: download, časově neomezená licence až pro 2 zařízení
Obsah
  • Velký: 122 000 hesel, 172 000 významů, 86 000 vazeb, příkladů a frází, 378 000 překladů
  • Ekonomický: 47 000 hesel, 66 000 slovních spojení, 189 000 překladů, 20 tematických skupin
  • Technický: 71 000 hesel, 64 000 významů, 67 000 slovních spojení, 267 000 překladů
Vlastnosti
  • Aktuální a rozsáhlá slovní zásoba, možnost vkládání vlastních hesel do uživatelského slovníku
  • Značné možnosti nastavení aplikace: barva, písmo, jazyk komunikace včetně celé nápovědy a zobrazení hesel
  • Široké možnosti vyhledávání: v libovolném tvaru, zadané částečně nebo s překlepem, kdekoli uvnitř hesel
  • Výukové funkce: namluvená výslovnost, tabulky tvarosloví, synonyma, témata, učení slovíček, gramatika
  • Funkce pop-up: přebírání slov ze schránky, funkce mouse-over: překlad slov pod kurzorem myši (OS Windows)
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Zvýhodněný komplet německých slovníků na PC obsahuje velký slovník a dva odborné slovníky. Je určen pokročilejším uživatelům, studentům i firemní klientele. Slovní zásoba velkého slovníku je opravdu rozsáhlá. Profesionálním překladatelům nebo pedagogům však doporučujeme komplet obsahující německý slovník Platinum zhruba dvojnásobného rozsahu.

Tato autorská díla kolektivu Lingea přináší aktualizovaná a výrazně rozšířená data. Inovace se dočkala i samotná aplikace Lexicon 7, která umožňuje komfortní a rychlé překládání. Slovníky jsou dostupné jako ESD licence (bez CD, formou download). Po instalaci vytvoří všechny slovníky kompaktní celek, ovládají se pohodlně v jednotném rozhraní.

Neznáte slovníky Lexicon 7? Stáhněte si je z našich stránek a podívejte se, jakou slovní zásobu a funkce nabízejí! Na nezávazné vyzkoušení slovníků máte celý měsíc. Nebo si přečtěte si podrobnosti o jednotlivých slovnících. Stačí kliknout na příslušnou obálku.

Platinum      ekonomický      technický

Licence Lexicon 7 nabízíme jako časově neomezené. Po zaplacení získáte produktové klíče, pomocí kterých slovníky aktivujete natrvalo. Tyto klíče poslouží i pro budoucí aktivace, například při přechodu na nový počítač. Slovník v rámci 1 licence můžete nainstalovat na 2 počítače.

Objednáním této licence kupující výslovně žádá o dodání před uplynutím zákonné čtrnáctidenní lhůty pro odstoupení. Okamžikem dodání klíče pro aktivaci právo kupujícího od smlouvy odstoupit zaniká.