Anglický velký slovník

Anglický velký slovník

Výprodej posledních kusů za super cenu 690 Kč.  Tento největší anglický slovník je určen všem vážným zájemcům o angličtinu a skvěle se hodí do knihovny nebo kabinetu. Zakoupíte jen u nás v e-shopu, v knihkupectvích je slovník vyprodaný.

ISBN: 978-80-87062-01-2
vazba: pevná, šitá vazba, lesklé lamino
EAN: 9788087062012
formát: 165 x 234 mm
stran: 1568
hmotnost: 2000 g
edice: 2007
Obsah
  • 105 000 hesel
  • 80 000 příkladů, idiomů a frází
  • 400 000 překladů.
Vlastnosti
  • Největší jednosvazkový oboustranný anglický slovník
  • .Slovní zásoba věrně odrážející současný psaný i mluvený jazyk.
  • Množství termínů z ekonomiky, práva, vědy a techniky.
  • Určen všem vážným zájemcům o cizí jazyk.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

1. vydání velkého anglicko-českéhočesko-anglického slovníku za akční cenu. Přes své všeobecné zaměření slovník pokrývá i odbornou terminologii z oblasti ekonomiky, práva, vědy a techniky. Naším cílem je, abyste ve slovníku našli především hesla, významy, obraty, fráze a idiomy, které se v současnosti skutečně používají, a přesto se v jiných současných slovnících často vůbec nevyskytují.

Při práci na anglické straně slovníku jsme vycházeli hlavně ze současných anglických výkladových slovníků renomovaných zahraničních nakladatelství, z řady specializovaných slovníků frázových sloves, idiomů a slangu, odborných slovníků a encyklopedií, ale též z vlastních korpusových zdrojů a internetu. Česká část je založena na vlastním výkladovém slovníku češtiny.

Kromě psaného jazyka jsme se snažili postihnout i běžně mluvený jazyk. Ve slovníku proto najdete i celou škálu výrazů a obratů hovorových i slangových.

Věříme, že výsledkem naší práce je skutečně praktický slovník, jehož kvality ocení všichni, kdo pracují s cizím jazykem a chtějí mít k dispozici aktuální slovní zásobu v co nejširším rozsahu.