Happy Hoppy komplet

Happy Hoppy komplet

Angličtina pro děti, výukový komplet Happy Hoppy, umožňuje osvojit si anglický jazyk přirozenou a zábavnou formou. Nabízí komplexní řešení nejen pro mateřské a základní školy, ale i pro rodiče, kteří by chtěli naučit své děti anglicky v prostředí domova a vlastním tempem. Komplet tvoří pevná krabice s oboustrannou deskovou hrou, 40 pracovních listů, pexeso, audio CD s 18 písněmi a obrázkový slovníček.

EAN: 8595125340039
formát: 350 x 220 x 50 mm
edice: 2, 2020
Obsah
  • Komplet tvoří pevná krabice, která obsahuje tuto sadu materiálů:
  • - audio CD s 18 písněmi, texty písní, obrázkový slovníček
  • - oboustranná barevná desková hra s figurkami, žetony a kostkou
  • - 40 pracovních listů
  • - obrázkové pexeso.
Galerie
Podrobné informace

Angličtina pro děti, výukový komplet Happy Hoppy, umožňuje osvojit si anglický jazyk přirozenou a zábavnou formou. Nabízí komplexní řešení nejen pro mateřské a základní školy, ale i pro rodiče, kteří by chtěli naučit své děti anglicky v prostředí domova a vlastním tempem.

Komplet tvoří pevná krabice s oboustrannou deskovou hrou, kostkou a figurkami, dále pak 40 černobílých pracovních listů, pexeso, audio CD s 18 písněmi a obrázkový slovníček. Více informací získáte na samostatné webové stránce věnované tomuto produktu na www.happyhoppy.cz

Najdete zde další výukové materiály, jako flashcards nebo noty k písničkám, takže dětem můžete melodie zahrát a společně si zazpívat.