Komplet Benátky + italština

Komplet Benátky + italština

akce

Praktický komplet na výlet do Benátek, poštovné zdarma s kódem LETO22. Obsahuje průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými vycházkovými trasami, na kterých poznáte nejzajímavější místa Benátek. Na nákupech se bude hodit italská konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Italové. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Italů a jejich životní styl.

Podrobné informace

Balíček na výlet do Benátek obsahuje tři knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Základem balíčku je turistický průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými trasami, na kterých poznáte hlavní památky města a mnohá další zajímavá místa. Na nákupech se bude hodit i italská konverzace s výslovností a ve chvílích volna se pobavíte nad čtením knížky Jací jsou Italové. Odlehčeným způsobem přibližuje mentalitu Italů a jejich životní styl.  

Průvodce Benátky

 + 

konverzace

 + 

Jací jsou Italové?

Průvodce Benátky POZNEJTE s mapou
Průvodce vám ukáže pozoruhodné památky a tajné kouty tohoto proslaveného místa. Nabízí 14 prohlídkových tras městem a okolím. U každé trasy najdete podrobný popis, orientační časovou náročnost, mapku, ilustrační fotky a tipy, kde se občerstvit nebo si odpočinout. Určitě oceníte i schéma lodní dopravy a podrobnou rozkládací mapu, na které jsou jednotlivé trasy vyznačeny. Budete tak mít vždy přehled, kde se zrovna nacházíte, a můžete si snadno jednotlivé okruhy pozměnit podle aktuální nálady. Průvodce nabízí i tipy na vybrané restaurace, bary a hotely. Prostě jedinečné zážitky ukryté v jedné knížce!

Česko-italská konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace italštiny
vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rohy.

Průvodce národní povahou Italů Jací jsou? Italové
Zábavný průvodce povahou Italů netradiční formou popisuje jejich životní styl a zvyklosti. Dozvíte se, jak se Italové baví, jak pracují, jak funguje italská rodina a společnost. Pochopíte lépe kořeny italského šarmu, temperamentu, lásky k hudbě i ke všemu krásnému. Italové jsou úžasní herci a jejich život často připomíná jedno velké představení. Nechte se inspirovat a poznejte italskou duši. To vše vážně i humornou formou.